Co nesmí chybět elegantnímu muži

0

Setkání s usměvavým a příjemným mužem je vždy příjemný zážitek, zvlášť pokud je navíc oblečený jako ze žurnálu. K elegantnímu vzhledu stačí jen málo.

Napříč dějinami byl oděv pro běžné nošení a slavnostní příležitosti různý, umírněné a jednoduché tógy střídaly honosné krajky a zdobení, aby byly nahrazeny opět spíše praktickým a jednoduchým oblečením. Dnes nemusíme vyrážet na lov jelenů nebo trávit dlouhé hodiny v sedle koně, přesto se však paní Móda každou chvíli otočí a změní vše, co je trendy. Některé věci jsou ale nadčasové, jako elegantní košile pro muže, které se hodí pro každou příležitost a záleží jen na tom, jak a s čím je zkombinujeme. Třeba s oblekem pro formální příležitosti nebo s džínami pro uvolněný vzhled, často stačí jen přidat kravatu nebo košili nosit s rozhalenkou, záleží na celkovém outfitu.

Neméně důležité jsou také boty a samozřejmě i taška nebo kabela, ve které si muž nosí své osobní věci i pracovní podklady. Nejen ve volném čase pak svůj účel skvěle splní oblíbené pánské tašky přes rameno, kam se i do té nejmenší bez problémů vejde peněženka, doklady i klíče od auta. Opět je možné vybírat z mnoha materiálů a velikostí, od malých crossbody až po větší street tašky, které schovají i notebook nebo třeba láhev s pitím. Popruhy přes rameno jsou nastavitelné a tak lze tašku nosit křížem přes hrudník, přehozené přes jedno rameno nebo jen tak v ruce. K elegantnímu vzhledu se nehodí sportovní batoh nebo odrbaný kufřík, naopak, i taška o svém majiteli mnoho vypovídá. Vybírejte ji spíše v tlumených barvách, jako je černá, šedá nebo odstíny hnědé a béžové, aby byla univerzální a šlo ji kombinovat s různým oblečením.

Posledním kouskem elegantního vzhledu jsou pečlivě upravené vousy i vlasy a samozřejmě upřímný úsměv. Pak už nic nebrání vyrazit do ulic a nechat si celý svět ležet u nohou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno