Aku čerpadlo – když chcete šetřit čas i starosti!

0

Jen málo věci potěší tolik, jako pohled na vlastní dobře odvedenou práci. Když víte, že jste něco dělali nejlépe, jak jste uměli a vaše práce nese své ovoce – doslova, pokud ráda zahradničíte. Pokud fandíte zalévání pomocí hadice, protože kdo by se chtěl tahat s konvemi, potěší vás jistě i nové informace o bateriovém čerpadlu, který slovu zalévání dá úplně nový rozměr. Ovšem stejně jako běžné čerpadlo má i tato novinka za úkol „dopravit“ vodu ze sudu či retenční nádrže k vašim kytičkám. Ovšem možnost, že jen zacvaknete baterii a „jedete“ nebo možnost snadného přemístění zařízení, jak se vám zlíbí, jsou jistě parádní možnosti. A CO DÁL? Máme pro vás tip na novinku, která by se vám mohla zalíbit „na první zalévání“.

Například Bateriové sudové čerpadlo Kärcher BP 2.000-18 Barrel je lehounké, malé a skladné, takže se vám bude hodit opravdu všude.  Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle nové čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho velikosti a flexibilnímu uchycení. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty, je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno