full screen background image

Antigraffitová ochrana zajistí na Vaší fasádě 100 % odstranění graffiti

01 Graffiti 13

Mnoho majitelů, kteří velmi nákladně opravili své nemovitosti a jejich fasády, je doslova šokováno a na pokraji svých psychických sil, když se jim a to i během krátké doby od rekonstrukce, naskytne pohled na zdevastovaný majetek zásluhou stupidních „umělců“ v podobě graffitových nástřiků.  Nejkrutějším poznáním je skutečnost, že ani vysoce odborné odstranění tohoto vandalizmu nedokáže graffiti z postižených míst zlikvidovat se 100% účinkem!

Přitom EXISTUJE velmi spolehlivá a účinná možnost, jak těmto všem nepříjemnostem předejít! Zkušená a kvalitní úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí zákazníkům řešení, které je před tímto skutečně neomluvitelným vandalizmem ochrání. Tato i finančně příznivá ochrana spočívá ve firemní aplikaci antigraffitového nástřiku Brno nebo antigraffitového nátěru.

Kromě vlastní aplikace AGO společnost zároveň zajišťuje plný servis při odstraňování problémů na Vašem majetku – v podobě nových nástřiků graffiti nebo podpisů pachatelů tzv. tagů. Po celou dobu životnosti antigraffitové ochrany, která činí 4 – 6 let bude tak postaráno o bezvadný vzhled vaší fasády a objektu.

02 Graffiti13

Odborní pracovníci firmy garantují příjezd pokud možno ihned (max. do 14 dnů v závislosti na klimatických podmínkách nebo množství právě realizovaných zakázek) od nahlášení sprejerského útoku. Klimatické podmínky při odstranění graffiti jsou totiž velmi důležité, aby byla technologicky zajištěna plná funkčnost antigraffitové ochrany.

Teplota nesmí klesnout pod 10°C a nesmí pršet. Potom již nic nebrání tomu, aby tito profesionálové provedli kompletní odstranění graffiti tak, že si můžete být jisti 100% účinkem a nenajdete sebemenší známky po graffitové invazi sprejerů.

Z mnohaletých zkušeností firmy A SERVIS spolehlivě vyplývá, že garance antigraffitové ochrany, která činí 4 – 6 let plně dostačuje k pochopení sprejerů, že zde jejich odporné výtvory nemají šanci uspět a trvale odchází do jiných lokalit, kde objekty antigraffitovou aplikací nejsou chráněny. ,

Ani finanční prostředky vandalů nejsou neomezené a náklady na sprejové barvy nejsou zrovna malé. Velká většina „zkušených“ sprejerů již nyní pozná jemně znatelnou vrstvu antigraffitového nástřiku nebo antigraffitového nátěru a ani nezačnou plýtvat barvami a odchází do jiných částí města.

Doporučuji proto kontaktovat firmu A SERVIS nebo navštivte jejich webové stránky a obdržíte veškeré informace jakým způsobem aplikovat antigraffitovou ochranu i na Váš majetek. Tato společnost nabízí mnoho dalších služeb, které jsou v oblasti úklidových služeb velmi žádané.
4 x komentováno u “Antigraffitová ochrana zajistí na Vaší fasádě 100 % odstranění graffiti

 1. Zdeňka Lhotáková napsal:

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat, zda je možné tuto ochranu proti grafitům použít i na kachličky.
  Máme totiž obložený sokl domu a pravidelně tam řádí sprejeři.

  Děkuji za odpověď. Z.L.

  • Dobrý den, paní Lhotáková,
   ano, antigraffiti nátěr lze aplikovat i na kachličky. Jediné materiály, které nesnesou tento nátěr jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Ještě doplním, že nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad +10°C.

   S přáním pěkného dne
   Barbora Lelková

 2. Petr Klín napsal:

  Delší dobu jsme uvažovali o antigraffitovém nátěru u našeho bytového domu, který spravujeme. Nakonec jsme firmě A SERVIS zaslali poptávku a antigraffitový nátěr aplikovali. Za měsíc se na domě objevily graffity, tak jsme to nahlásili. A SERVIS ihned zareagoval a zařídil odstranění graffiti a obnovení antigraffitového nátěru. Opravdu naprostá spokojenost a především na domě nezbyla ani známka toho, že byl posprejován. 5 bodů z 5 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *