full screen background image

Auto jako ze škatulky

Hygienické návyky nám vštěpovaly již naše maminky. Tak jako se my každý den myjeme, potřebuje i naše auto údržbu. Při dešti a plískanicích své auto po delší cestě ani nepoznáme, při parkování pod stromy bývá pokryté vrstvou pylu a po delších cestách je zaprášené až hrůza. To jsou momenty, kdy je potřebné auto opravdu pořádně umýt.

Chcete-li mít mytí svého auta pod kontrolou, je vhodné používat tlakovou myčku. Mytí auta je rychlé, pokud je prováděno správně a výsledky jsou pak doslova zářivé. Nejprve je vhodné odstranit hrubé nečistoty s vysokotlakou pistolí. Přetrvávající nečistoty, zejména zbytky po hmyzu na přední části vozu nebo prach z brzd na ráfcích, je třeba ošetřit speciálním prostředkem.

Během doby styku může být zbytek vozidla ponechán, aby reagoval s roztokem detergentu. Poté je vhodné pro jemné leštění laku použít mycí kartáč. Nakonec je důležité celý vůz tlakovou myčkou opláchnout. Pro tento účel se používá plochá tryska ze vzdálenosti asi 30 cm od povrchu vozu. Kärcher nabízí širokou škálu jedněch z nejkvalitnějších tlakových myček na trhu.

Tlaková myčka Kärcher K 3 Full Control Car zajistí díky pracovnímu nástavci s regulací tlaku a ukazateli na pistoli vždy vhodný tlak pro každý povrch. K bohatému vybavení tlakové myčky K 3 Full Control Car patří vedle pistole s ukazatelem tlaku také 6 m dlouhá vysokotlaká hadice, rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem proti velmi odolným nečistotám a vodní filtr k ochraně čerpadla před nasátými nečistotami.

Díky teleskopickému madlu je manipulace s myčkou velmi lehká. Navíc je vybavena opěrnou nohou pro větší stabilitu.

www.karcher.cz Chcete se trochu pobavit a podívat se, jak čistí jiní? Podívejte se na blog www.svetcisteni.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *