Bachovy kapky pro psy aneb přírodní pomůcka pro vaše miláčky

0

Ač to možná někteří chovatelé nevědí, i domácí mazlíčci mohou trpět řadou problémů, se kterými se lidé běžně potýkají. Tušili jste například, že i psi mohou trpět depresemi nebo dokonce úzkostmi? Nejčastější u nich bývají separační úzkosti neboli strach z odloučení buďto se svými páníčky nebo ostatními zvířaty. I pro takové případy existují Bachovy kapky pro psy.

Zázrak z Anglie

Bachovky zná obecně téměř každý, ale věděli jste, že tento nový druh léčby vzniknul v 30. letech minulého století v nedaleké Anglii? Jistý doktor jménem Edward Bach totiž věřil, že příčinou většiny nemocí, které lidskou populaci postihují, je negativní stav jejich mysli. Chtěl, aby lidé s pomocí této medicíny docílili svého vnitřního klidu. Ačkoliv se dodnes najdou mezi lidmi skeptici, kteří věří, že doktor Bach nebyl nic jiného nežli šarlatán, i tak mají Bachovy kapky pro psy své spokojené zákazníky nejen u nás, ale po celém světě.

Jen to nejlepší v přírodní variantě

Jedním z mnoha důvodů, proč jsou Bachovy kapky pro psy dnes tak oblíbené, je taky fakt, že jsou složeny z přírodních látek. Navíc, jejich samotná specializace je poměrně široká. Od tvrdohlavosti, až po agresi. Dokážou vyřešit téměř každý problém, se kterým se váš chlupatý miláček potýká, a to tou nejlepší cestou. Je ovšem potřeba i trocha vaší trpělivosti. Berte na vědomí, že každý pejsek je úplně jiný, má jinou povahu a vlastnosti, tudíž může nějakou dobu trvat, než kapky pořádně zaúčinkují.

A jak na dávkování?

Bachovy kapky pro psy se podávají čtyřikrát denně ve formě čtyř kapek, které můžete vašemu domácímu mazlíčkovi podávat buďto z přímo dlaně, na pamlsku nebo je například přimíchat do granulí.

Důležité však je, aby bylo dávkování opravdu dodržováno, jinak bude efekt nulový.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno