full screen background image

Buďte krásná a zdravá

Myslet si, že fyzický vzhled a vnější krása nehrají v současné době žádnou roli, by bylo víc než naivní. Protože, i když si to často nepřiznáme, lidi kolem nás hodnotíme podle toho, jak vypadají. Jejich image o nich totiž hned na první pohled mnohé vypovídá, a to jak v pozitivním, tak v negativním slova smyslu. A ani nám samotným není lhostejné, jak působíme na ostatní a jaký vytváříme celkový dojem. Vzhled nám může na jedné straně pomoci, nebo nám naopak hodně zavařit. Pomocí něj si nás lidé zapamatují a zhodnotí, jestli jsme jim sympatičtí nebo nikoli.

 

Vlasy – koruna krásy

Abyste vypadala a cítila se dobře, musíte své vizáži věnovat náležitou pozornost. Co rozhodně přitáhne zraky okolí, jsou vaše vlasy – však také ne náhodou jsou označovány jako koruna krásy. V kadeřnictví si proto nechte vytvořit slušivý účes, který bude snadný na úpravu. Pokud ráda experimentujete, můžete si zkusit připevnit clip in vlasy – clip in ofina skvěle oživí jakýkoli účes a díky clip in culíku budete působit upraveně a elegantně za jakékoli situace.

 

Pleť vás prozradí

Domácí péče je základ. Neznamená to však, že byste musela před zrcadlem trávit hodiny denně, postačí vám k tomu jen pár minut. Soustřeďte se hlavně na pleť, při komunikaci tváří v tvář totiž neutajíte pupínky, vrásky ani kruhy pod očima. Používejte speciální přípravky, které jsou vhodné pro váš typ pokožky. Jednou za měsíc se svěřte do rukou profesionálů a nechte se hýčkat. V kosmetickém salonu se o vás postarají – pleť perfektně ošetří, zatímco vy si při proceduře užíváte chvíle klidu a odpočinku.

Úsměv ubere roky

Získat sympatie vám pomůže i taková maličkost, jakou je úsměv. Měl by být přirozený, autentický a vycházet přímo ze srdce. Jeho základem musí být krásné, zdravé, souměrné a bílé zuby. Takové si ale nikde nekoupíte, zajistit si je však můžete správnou péčí. Pravidelnou ústní hygienu provádějte minimálně dvakrát denně, zubním kartáčkem pečlivě vyčistěte chrup ráno po snídani a večer před spaním. Pozornost věnujte také mezizubním prostorům a dásním, na které se často zapomíná. Svěží dech vám potom zajistí bylinky, jako je například máta, kterou najdete v bylinných zubních pastách či ústních vodách. Nezapomeňte, že první dojem uděláte jen jednou, další šance už nebude. Tak si to nepokazte!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *