full screen background image

Erotická masáž jako dárek – kdy je vhodná?

Přemýšlíte o tom, že byste svému partnerovi nebo nejlepšímu kamarádovi dala k významnému výročí něco skutečně nevšedního a originálního, co by mu ukázalo, jak moc je pro vás důležitý? Erotické masáže jako dárek jsou v poslední době velmi oblíbené. Jak ale poznat, že se skutečně hodí i pro vámi zamýšleného příjemce?

Doporučení pro erotické masáže má celkem pět kritérií. A pokud váš obdarovaný splňuje alespoň jedno z nich, můžete se směle pustit do výběru toho nejlepšího salónu. A jaká to jsou?

 

Ztráta chuti na sex

Není to ve vaší ložnici už to, co to bývalo, je váš partner tím, kdo hledá výmluvy a k akci se odhodlá jen po skleničce něčeho na posilněnou? Ztráta chuti na sex může mít hodně důvodů, mezi ty velmi časté patří stres a zvýšené psychické i fyzické vypětí. Erotická masáž dokáže tyto negativní vjemy eliminovat a dodat energii na více než jeden den.

 

Problém s intimním kontaktem se ženou

Jestliže si váš kamarád stále nemůže najít tu pravou a nikdy, ale opravdu nikdy se nesnaží s ženami sblížit na intimní úrovni, bude možná problém v jeho nízkém sebevědomí nebo strachu ze selhání.  Tady můžete na svůj erotický dárek s přehledem vsadit.

 

Nejistota v sexuální oblasti

Chtěla byste vyzkoušet v ložnici něco nového, ale svého partnera  k tomu zkrátka nepřesvědčíte? Možná mu jen chybí sebevědomí a cítí se nejistý. Zvyšte mu ho za pomoci erotické masáže. Je to jednoduché. Profesionálky si s jeho ostychem snadno poradí a vy budete vědět, že je zkrátka v dobrých rukou.

 

Chce zažít skutečně uspokojující sex po všech stránkách

I když s tímto požadavkem přicházejí především ženy, ani u mužů nejde o nic výjimečného. Být takříkajíc středem pozornosti, nemyslet na svůj výkon nebo povislé břicho a nechat se rozmazlovat… Po tom muži touží. Bez legrace. Tak proč jim to prostě občas nedopřát?

 

Touží po něčem novém a vzrušujícím

Muži zkrátka rádi objevují a jejich vášeň pro stále nové zážitky zkrátka nezná hranic. I to je skvělý důvod pro erotickou masáž použitou jako dárek. A můžete si ji ze stejného důvodu dopřát klidně i sama pro sebe. Erotické masáže pro ženy mají mnoho podob a dokáží se trefit do vkusu i těm nejnáročnějším klientkám. Patříte mezi ně i vy?

Většina erotických salónů se nachází v Praze, mrkněte na oblíbené – Erotické masáže Praha kde můžete také zakoupit dárkový poukaz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *