Buďte sexy s tím správným prádlem

1

Spodní prádlo má mezi oblečením nelehké postavení. Chceme po něm, aby bylo funkční, slušivé a neviditelné, ale také trochu svůdné, krásné či napovídající. A sexy prádlo by mělo vyhovět všem těmto požadavkům najednou, což si jednoznačně žádá vysoce kvalitní a leckdy až umělecké provedení.

Váháte-li, co bylo úplně prvním kusem spodního prádla, prozradíme vám, že šlo o obyčejnou bederní roušku. Chránila před chladem i úrazem, a to lidem na dlouhou dobu stačilo. Byla společná pro muže i ženy. Historie módy se však v dalších mnoha staletích soustředila výhradně na muže. Nejdřív šlo o zavazovací spodky sahající od pasu až k lýtkům, později o zkrácené modely pod punčochy.

A co ženy? Ty si svou chvilku slávy užily teprve v 18. století. Tehdy se na scéně poprvé objevily dámské kalhotky, zpopularizované o sto let později kankánovými tanečnicemi. A zhruba v této době se konečně rodí i dámská podprsenka. Naštěstí jakmile móda něco schvátí, zpět to nenavrátí – naopak, ráda neustále vylepšuje, inovuje a přetváří. A co si pro nás nachystala pro letošní rok?

 

Buďte sexy podle nejnovější módy

Jednoduché, ale rafinované – přesně takové je sexy prádlo 2018. Absolutním základem je perfektně padnoucí střih. Koneckonců i z katalogů prodejců konečně začínají mizet už na první pohled nesedící podprsenky, které by modelce pod tričkem udělaly ona obávaná „čtyři prsa.“ Inspirujte se také, a svoje sexy prádlo už propříště nenakupujte jinak, než s metrem v ruce. Nepřistupujte na kompromisy a obáváte-li se omezení při nákupu, jděte tam, kde mají širokou nabídku spodního prádla v mnoha velikostech. Trendem je nakupování na internetu, takže můžete vyzkoušet například e-shop www.luxusnipradlo.cz.

A na co se zaměřit? Nejvíce IN jsou lesklé materiály a krajky. Inspirovat se můžete třeba v kategorii noční košilky, kde se oba trendy umně kombinují s transparentními materiály. Samozřejmostí je vysoký stupeň komfortu a pohodlí díky kvalitním materiálům a doprava zdarma na všechny produkty. A vedle nešlápnete ani s kalhotkami zvanými brazilky, které nabízejí šikovný kompromis mezi pohodlím a přitažlivým vzhledem nebo módní motivy kytiček, ať už na krajce nebo potisku, jež vám dodají vizáž svůdné kokety. Vyzkoušejte a uvidíte samy!

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno