Buďte v teple díky vhodnému spodnímu prádlu!

0

Zima je obdobím, kdy je nutné o své zdraví pečovat více než je tomu v průběhu zbylého roku. Každý den nám organismus oslabují nízké teploty a nepřízeň počasí. Je mnoho způsobů, jak se bránit proti nemocem či nachlazení a jedním z nich je i nošení teplého oblečení. A samozřejmě i vhodného spodního prádla. Možná si říkáte, že je jedno, jaké spodní prádlo nosíte, protože na něm nosíte ještě další vrstvy oblečení. Zdání však klame – nevhodně zvolené spodní prádlo vám totiž může teplo snadno odčerpat.

 

Pánové v teple

I když je nabídka pánského spodního prádla velmi rozmanitá, co týče barev, střihů i materiálů, muži upřednostňují zejména to, co je jim pohodlné. Někdo nedá dopustit na klasické těsné slipy, jiní zase nenosí nic jiného než pánské trenýrky. Kompromisem mezi oběma jsou potom boxerky, které jsou univerzální a sedí pod jakékoliv oblečení skvěle. Při výběru prádla na zimu však nesmíte zapomenout také na to, jak dobře drží teplo. Obecně tak platí, že čím přiléhavější, tím menší má teplo šanci unikat. S boxerkami tedy budou vaše partie před chladem naprosto chráněné. Velkou výhodou je také to, že se šijí z mnoha různých materiálů, můžete si tedy vybrat takové, které budou mít dostatečně hřejivou tkaninu. Pokud provozujete zimní sporty či vás práce nutí pohybovat se v chladu, určitě si pořiďte prádlo z funkčního materiálu.

 

Dámy, žádná tanga!

Ženy na rozdíl od mužů řeší spíše estetickou stránku prádla, než tu praktickou. V zimním období se však taková volba může šeredně vymstít. Krajky, studený satén a podobné lehké materiály nemají v zimním šatníku co dělat! Pozor si také dávejte na příliš vykrojené střihy. I silná džínovina totiž neochrání, pokud pod ní budete mít pouze tanga. Mnohem lépe tak uděláte, pokud investujete do kalhotek s klasickým střihem, brazilek nebo dámských boxerek. Najdete i provedení z teplejších materiálů, které vám intimní partie ochrání dokonale.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno