Byliny, bylinky a přírodní doplňky stravy

0

Často saháme po doplňcích stravy. Když jsme unavení, když nás trápí nějaká nemoc, když nám chybí vitamíny, když máme sníženou imunitu a snadno podléháme nemocem a ve spoustě dalších a dalších případů. Proč ale hned sahat po chemických syntetických látkách, když můžeme využít sílu bylin, bylinek a 100 %-ních přírodních doplňků stravy? Pro tělo jsou přirozenější a lépe vstřebatelné a naši předci je využívali od pradávna. Nejedná se o placebo ani homeopatika. Bylinky obsahují řadu enzymů, antioxidantů, vitamínů, tříslovin a dalších účinných látek, které napomáhají tělu k uzdravení či nastolení přirozené rovnováhy. Oproti konvenčním chemickým lékům a doplňkům neobsahují přídatná barviva, aromata, konzervanty a zbytečně tak nezatěžují organismus.

 

Bylinky ze zahrádky i z obchodu

Nenutíme vás hned pěstovat svoje bylinky na zahrádce nebo v truhlíku na okně, i když i to má samozřejmě svoje pozitiva :). Mnoho druhů bylin byste ani v našich podmínkách pěstovat nemohli. Můžete ale nahlédnout do specializovaných obchodů či e-shopů, kde si vše objednáte z pohodlí domova. Mezi tyto e-shopy patří také Herbavis.cz, který vám nabízí přírodní přípravky, bylinné čaje i tinktury a kapsle. Najdete zde nejen tradiční české bylinky, ale také bylinky z Indie, Peru, Amazonie, Japonska i Číny.

 

Zázračná síla přírody

Vyzkoušejte i vy zázračnou sílu přírody. Bylinky vám pomohou nejen při nemocech a rekonvalescenci, jsou skvělým pomocníkem i při udržování kondice, péči o pleť, vlasy a nehty a také při nejrůznějších psychických problémech. Od úzkostí a nespavosti až po deprese. Díky přírodním produktům můžete i vy získat zpět svou vitalitu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno