Leader v oblasti domácí zdravotní péče – ProCare Medical

0

Vybrat si tu správnou agenturu pro domácí zdravotní péči není úplně jednoduché. Na co byste se měli zaměřit? Na co byste si měli dát pozor? A kde hledat relevantní informace? Samozřejmě nejlepší je osobní zkušenost někoho z vašich blízkých. Pomoct při výběru by vám také měl váš ošetřující lékař. My vám přinášíme jen krátký výčet toho, na co se zaměřit.

  1. Smlouva agentury domácí zdravotní péče s vaší zdravotní pojišťovnou. Zejména v případech, kdy domácí zdravotní péči předepíše ošetřující lékař, je bezpodmínečně nutné, aby zvolená agentura měla smlouvu s vaší zdravotní pojišťovnou. Jedině v tom případě lze domácí péči hradit v rámci vašeho zdravotního pojištění.
  2. Sídlo nebo pobočka agentury v blízkosti vašeho bydliště. Zde záleží na komplikovanosti a závažnosti aktuálního stavu pacienta. Nicméně sestry a lékaři z agentury domácí zdravotní péče by měli být v dojezdové vzdálenosti, aby mohli zajistit péči i v naléhavých neočekávaných případech.
  3. Široká škála poskytovaných služeb a dostatečná specializace lékařů. Hned, když zvažujete možnost domácí zdravotní péče, napište si spolu s lékařem, co všechno budete od agentury potřebovat. Zda to budou pouze převazy či aplikace injekcí nebo budete potřebovat i specifičtější lékařskou péči, případně převozy sanitkou

V oblasti domácí zdravotní péče funguje na českém trhu mnoho agentur. Mezi špičku v tomto oboru bezesporu patří agentura domácí zdravotní péče ProCare Medical, která sídlí na Praze 3, ale pobočky má také v Liberci, Benátkách nad Jizerou a Hradci Králové. Zajišťuje standardní domácí zdravotní péči, ale také domácí umělou plicní ventilaci. Stála u zrodu tohoto pilotního projektu, a i v rámci něj aktivně pečuje o ventilované pacienty. Pro své klienty zajišťuje také převozy sanitkou a můžete se na ně obrátit, i když jste nemocní a potřebujete hlídat své děti. Široké portfolio služeb, kvalifikované sestry i specializovaný lékař, to vše vám může poskytnout právě ProCare Medical.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno