full screen background image

Chcete stavět rodinný dům bez starostí? Pořiďte si ho na klíč

V posledních několika letech se úroky hypotečních úvěrů drží na poměrně nízké úrovni, a tak se spousta mladých párů rozhoduje pro investici do vlastního bydlení. Jestliže tedy stále bydlíte v pronájmu, měla byste uvažovat nad koupí nemovitosti, ať už rodinného domu, nebo moderního bytu. V následujících řádcích vám představíme současné trendy na realitním trhu.

Pokud jste si vysnila krásný rodinný domeček s velkou zahradou, na které si pohrají vaše ratolesti, ovšem nemáte dostatek času na shánění stavební firmy, materiálu, řemeslníků a dalších lidí, pak vás nadchnou moderní rodinné domy na klíč.

 

Co znamená rodinný dům na klíč?

Pravděpodobně přemýšlíte, co si představit pod slovy „na klíč“. Znamená to, že se nemusíte v podstatě o nic starat. Stačí si najít stavební firmu, která provádí realizaci domů na klíč, podepsat s ní smlouvu, a potom jen vyčkat na dokončení výstavby. Vzápětí jen sbalíte všechny kufry a nastěhujete se do přítulného obydlí. V dnešní době se dá sehnat dům na klíč levně, rychle a bez starostí. Většinou se už jedná o nízkoenergetická stavení, tudíž se můžete těšit na nízké provozní náklady rodinného domečku.

 

Pro někoho však rodinný dům není

I když ne každá žena prahne po haciendě. Jestliže vám rodinné domy vůbec nic neříkají, nevadí, nastěhovat se můžete do prostorného bytu. Záleží na tom, co od bytu očekáváte. Zatímco někomu vyhovuje jednopokojový, někomu zase třípokojový. Samozřejmě vše se odvíjí od toho, kolikačlennou rodinu máte, zda bydlíte sama a podobně.

Do vyhledávače zadejte „Kladno byty na prodej“ anebo „reality na prodej Česká Třebová“ a zobrazí se vám nabídka různých bytových jednotek v daných městech. Přijdou si na své i náročnější ženy, které si potrpí na modernosti a nadčasovosti. Realitní trh je vskutku rozmanitý.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *