Chcete zhubnout? Dopřejte si masáž!

0

Pravidelné cvičení, zdravý a vyvážený jídelníček, dostatek pohybu i spánku. To vše vede k zhubnutí přebytečných kilogramů. Pokud se vám však stále nedaří bojovat s váhou úspěšně, vyzkoušejte masáž. Budete překvapeni, co vše masáž umí a jak dokáže podpořit vaše snažení a ulehčí vám cestu za dokonalým tělem.

Těžké začátky

Zkoušeli jste už všechny metody hubnutí a pořád se vám nedaří? Zkuste se zamyslet nad tím, co jste mohli dělat špatně. Nejhorším způsobem, jak začít hubnout je přestat jíst. Vaše tělo se v takovém případě začne chovat úsporně a vše, co mu dáte, okamžitě přijme a veškeré tuky, cukry i kalorie si podrží, protože má strach, že mu opět nic nedáte a budete ho týrat hlady. Ideální způsob, jak začít je sestavení zdravého jídelníčku.

Nemyslete na hubnutí jako na týdenní nebo dvoutýdenní proces, ale zkuste si uvědomit, že váhu, kterou máte, jste také nepřibrali zázračně za týden. Stejně tak je to i se shazováním přebytečných kilogramů. Buďte trpěliví a dejte svému hubnutí čas.

Rozproudění lymfatického systému

Důležitým krokem, který je při hubnutí nezbytný, je pohyb. Zařaďte jej alespoň třikrát týdně. Vyberte si aktivitu, která vás bude opravdu bavit a budete se na ni těšit. Do sportování můžete zapojit celou rodinu, vyjet si na kolech, na bruslích nebo se jít jen projít svižnější chůzí po okolí. Stejně tak důležité je rozproudění lymfatického systému, k tomu vám pomohou ruční nebo přístrojové masáže, ale také méně obvyklé druhy masáží, kam patří například i tantrická masáž.

Jak se hubne masáží

Masáží můžete opravdu hubnout rychleji a snadněji. Už při samotné masáži totiž cítíte, jak zapomínáte na své starosti a problémy, které vás trápí v běžném životě. Tělo i vaše mysl potřebuje zrelaxovat a vy si musíte najít čas jen sami pro sebe. Přílišná snaha zhubnout vás bude stresovat a masáž je tím správným krokem, jak se stresu zbavit.

Erotická masáž pro psychickou pohodu

Za vyzkoušení stojí rozhodně i erotická masáž. Vybrat si můžete erotickou masáž pro páry nebo ji nejdříve vyzkoušet jen sami na sobě. Stejně jako pravidelné milování a časté doteky, i erotická masáž působí téměř až léčivým účinkem.

Láska k vlastnímu tělu

Velkou výhodou hubnutí pomocí masáží je nejen regenerace svalů a odpočinek těla, ale také smyslné prožitky, které v těle probouzí hormony štěstí. Pokud budete v psychické pohodě nebudete mít takovou chuť na sladké nebo tučné jídlo. Dokážete se v životě uspokojit jinými způsoby a navíc se naučíte milovat své vlastní tělo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno