VELOKLASIK dokazuje, že i cyklo oblečení může být elegantní

0

Sportovní oblečení většinou s elegancí moc společného nemá. Může být pěkné, příjemné a praktické, ale módní? Francouzský výrobce Café du Cycliste, jehož výrobky v ČR prodává společnost VELOKLASIK, dokazuje, že i v cyklistickém dresu můžete být za hvězdu.

Francouzi a Francouzky jsou svou elegancí pověstní a neztrácí ji ani při cyklistice. Francie je cyklistickou velmocí, a pokud na kole jezdíte s radostí, určitě si aspoň jednou za život dopřejte ten pocit projíždět se po Azurovém pobřeží. Aby se vám však podařilo mezi místní zapadnout, potřebujete pěkné cyklo oblečení.

VELOKLASIK prodává francouzské cyklistické dresy v Česku

Café du Cycliste je francouzská značka, která vyrábí prémiové cyklistické dresy. Zaujme vás na první pohled především povedeným designem. Originální je ovšem také materiálem. Café du Cycliste hodně využívá vlnu Merino, která perfektně absorbuje pot, je prodyšná a zároveň nezapáchá, ani když se zpotíte.

Cyklistické dresy prodávané v obchodě VELOKLASIK vám navíc umožní jezdit za každého počasí. Nechybí ani zimní oblečení na kolo, funkční prádlo, návleky na ruce, nákrčníky a rukavice. Veškeré oblečení je vybíráno s velkou péčí. Každý kousek je originál, který stojí za to.

Zastavte se ve VELOKLASIK třeba jen na kus řeči

Prodejna VELOKLASIK sídlí 200 metrů od nejvytíženější cyklostezky v Čechách u branického pivovaru. Určitě se sem zastavte. Nemusíte si hned něco kupovat, milovníci cyklistiky sem chodí i na kus řeči. Dají si dobrou kávu, podívají se na přenos cyklistického závodu, popovídají si s ostatními podobně naladěnými cyklisty. Každý čtvrtek v podvečer se odsud vyjíždí na společnou cyklo projížďku. A kdyby byl zájem, VELOKLASIK vám může pomoci zorganizovat i výlet na Azurové pobřeží za cyklistikou. Prodejnu si totiž otevřela partička lidí, kteří cyklistikou doopravdy žijí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno