Co se skrývá pod zkratkou MBA?

2

Mezinárodně uznávaný, prestižní titul MBA je zkratka anglického Master of Business Administration a získáte ho při postgraduálním studiu. Ve světě středního a vysokého managementu je velmi důležitý a pomůže vám získat vysněné místo nebo se posunout v kariéře na vyšší pozice.

Při úspěšném ukončení studia MBA vám za jméno přibude titul se třemi písmenky MBA. Ten je ceněný a uznávaný u firem po celém světě, protože spojuje teorii s praxí. Studium MBA je určeno primárně pro manažery a vedoucí pracovníky různých oborů, ale i pro nové nebo začínající podnikatele a majitele firem. Cambridge Business School pro studium nabízí třináct programů s různým zaměřením podle oblasti specializace. Personalisté a HR pracovníci si tak zvolí jiný výukový program, než obchodník nebo bankéř. Volba programu je však plně na vás a tak můžete zvolený obor studovat proto, že svou oblast pracovního zájmu chcete změnit a tu stávající opustit, volba je vždy jen na vás.

Studium probíhá online formou, tedy nemusíte chodit denně do školy nebo si každý víkend udělat výlet na přednášky. Semináře a přednášky jsou 4x do roka, vždy v sobotu, ostatní zbytek výuky můžete absolvovat z pohodlí svého domova, kanceláře nebo odkudkoli chcete. K výuce se můžete připojit třeba z dovolené nebo služební cesty. Online výuka je kompletně v češtině a dokonale se přizpůsobí vašemu dennímu rozvrhu i časovým možnostem, je tak vhodná právě pro velmi vytížené pracovníky.

Programy MBA se zaměřují především na praxi. Setkáte se s odborníky ve svém oboru i z jiných oblastí, učit vás bude profesionální tým lektorů, kteří jsou často sami na manažerských pozicích. Budete řešit modelové příklady z reálných firem nebo se zabývat třeba tou vaší, důležité je, umět si poradit a nově získané znalosti moci aplikovat ihned i ve své práci. Dobrý manager není chodící encyklopedie pouček a frází, ale člověk, který umí poučky používat v praxi.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno