Daniela Peštová představuje řadu Lactovit Lactourea – světového experta na suchou pokožku

0

Top modelka Daniela Peštová se díky společným životním hodnotám spojila se značkou Lactovit a stala se její ambasadorkou. Nyní představuje speciální řadu pro regeneraci pokožky – Lactovit Lactourea.

Značka Lactovit se již 20 let zabývá výzkumem přínosu mléka pro péči o pokožku. Jako první jeho blahodárné účinky přenesla spolu s vitamíny, minerály, proteiny i lipidy do svých produktů, které pokožku hydratují a vyživují. To ale není vše, Lactovit využívá i technologii mikrokapslí PROTEIN CALCIUM a přináší tak to nejlepší z mléka až do nejhlubších vrstev pokožky, takže je posílena proti vnějším agresím a zároveň je podpořena i obnova buněk, aby pokožka zůstávala hebká, pružná a zářivá.

Slavná top modelka Daniela Peštová sdílí s Lactovitem společné hodnoty, kterými jsou rodina, péče a otevřenost. Proto se se stala tváří značky Lactovit a představila veřejnosti na začátku listopadu regenerační řadu Lactovit Lactourea, světového experta v boji proti suché pokožce. Exkluzivní složení řady s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey poskytuje suché pokožce důležité živiny, hydratuje ji a regeneruje do hloubky. Navrací jí tak svěžest a mládí, které je vidět i navenek.

Pro Danielu je rodina a péče o její nejbližší tím nejdůležitějším v životě. Samotnou péči považuje za základ krásy a spokojenosti. Otevřenost patří k její podstatě. Těchto hodnot si cení i Lactovit. Nabízí celou škálu produktů jako jsou sprchové gely, tělová mléka nebo pánské sprchové gely 3 v 1 a představuje cílenou péči o pokožku celé rodiny.

Ponořte se do tajemství blahodárných účinků mléka a objevte více pečujících produktů Lactovit na www.lactovit.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno