Stůl z masivu se hodí do každé domácnosti

0

Vybavujete domácnost a jste zahlcení směsicí stylů i vzorů ? Nejste si jistí, jak propojit trendovost s funkčností a jaký nábytek zvolit? Tápete v nabídkách nábytkářských firem a máte pocit, že bez bytového designéra jste ztraceni? Nevěšte hlavu. Poradíme vám, od čeho se odpíchnout.

Středobodem každého pokoje byl měl být jídelní stůl masiv. Bude působit jako dominanta interiéru a navíc se velmi dobře osvědčí jako provozní zařízení. Bez stolu nemůže fungovat žádná domácnost a je naprosto jedno, jestli jde o domov rodiny, seniorů, singles nebo jen nájemní přechodné bydlení.

 

Centrum všeho dění

Masivní jídelní stůl je místem, kde se se schází všichni, kdo do domácnosti patří a stejně tak dobře obstojí coby hostitelské centrum, u něhož se scházejí všechny návštěvy. Stůl by měl být vnímán jako dominanta, která nemá v domácnosti obdoby a měla by jí být věnována náležitá pozornost.

Industriální nebo designové jídelní stoly z masivu se vyznačují svou praktičností a módním vzhledem. Kombinace dřevního masivu a kovu je tou nejlepší možnou variací, která je vyráběna a na trhu velmi žádaná. Masiv je stabilní a odolný proti poškození. Jídelní stůl z masivu, to je stůl na celý život.

 

Proč stůl z masivu?

Důvody, proč si pořídit stůj z masivu, jsou zřejmé: Dřevo je přírodní materiál, působí přirozeně a vytvoří u vás doma útulnou atmosféru. Masiv je odolný a jeho údržba je snadná. Když budete svůj masivní jídelní stůl v pravidelně a dobře ošetřovat, vydrží vám celý život. Jídelní stůl z masivu je robustní a nadčasový.

Nábytek z masivu má velkou výhodu. Nikdy se neomrzí a nikdy nevyjde z módy. Vybírat můžete z více než sedmdesáti vzorků a stejně tak je možné se dohodnout na vlastním návrhu. Originalitě a individualismu se meze nekladou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno