Darujte na Vánoce osobitý, a hlavně originální dárek!

0

Dárek od srdce je tím nejlepším dárkem, který můžete své milované polovičce pod stromeček naložit. Pořiďte si společné přívěšky či prstýnky s gravírováním – například datum vašeho setkání, sňatku, jméno toho druhého či jméno vašich dětí? To už je na vás!

 

Co si ale představit pod pojmem gravírování?

Pojem gravírování znamená rytí do různých předmětů za účelem jejich zdobení. Nejčastěji se gravírují právě snubní prsteny a šperky obecně. Tato „ozdoba“ vznikne ubíráním vrstev dle vaší předlohy. Záleží na tom, z jakého materiálu je vámi požadovaný šperk vyroben. Nejvhodnějším materiálem pro tento proces je zlato či stříbro. Chirurgická ocel či platina jsou znatelně tvrdší kovy, proto nejsou tak vhodné.

 

Proč zvolit zrovna gravírovaný prsten?

Odpověď je jednoduchá – budete jednoduše originální a jméno své polovičky budete mít neustále při sobě. Pokud si na něj necháte vyrýt zároveň datum vaší svatby, bude to i krásná vzpomínka na toto datum, kterou si zachováte napořád.

 

Necítíte se ještě na prstýnek?

I v tomto případě máte skvělou možnost – a to párové přívěšky, na které si necháte vyrýt například nějaký citát, který vás vystihuje či nějakou společnou vzpomínku. Gravírování není otázkou dlouhodobé práce, pokud byste rádi udělali svému protějšku radost na Vánoce, s přehledem můžete nákup stihnout.

Máte na výběr ze spousty možností – například gravírované srdce, kdy každý budete u sebe nosit jednu jeho polovinu, či klasické vojenské známky – záleží na každého vkusu, jaký šperk vás bude zdobit.

 

Jaké je další výhoda těchto šperků?

Nejenomže budete mít pořád pocit, že jste se svou polovičkou „neustále spojeni“, ale dáte zároveň najevo případné konkurenci, že prostě nemá šanci – a to naprosto jednoduše.

Tak vybírejte s rozvahou a mějte krásné Vánoce!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno