Darujte své polovičce let balónem či tandemový seskok

0

Přemýšlíte, jak originálně oslavit výročí seznámení, svatby nebo si jen tak vzájemně udělat radost? Darujte své polovičce let balonem. Můžete si být jisti, že na něj hned tak nezapomene.

Lety balonem letos jednoznačně frčí. Vidět svět z ptačí perspektivy totiž rozhodně má něco do sebe. Romantika, ticho a klid. Vyčistíte si hlavu, dobijete baterky a bezesporu přijdete na jiné myšlenky.

 

Lety balonem

Balon pojme až 12 osob a pilota. Není ale důvod neobjednat si ho třeba jen pro dvě osoby. Jen vás to vyjde o něco dráž. Věřte ale, že ten zážitek bude stát za to.

 

Vybírejte na leteckezazitky.cz

Na výběr máte vyhlídkové lety až z 15 letišť po celé České republice. Z výšky si tak můžete prohlédnout nejenom velká města, jako jsou Praha, Brno, Ostrava, ale třeba i Tábor, Olomouc, Zlín či Benešov. Zjistěte na stránkách společnosti Letecké zážitky, zda je možný vyhlídkový let právě nad lokalitou vašich snů.

 

Lety bez omezení

Nespornou výhodou letů balonem je bezesporu to, že do nich může téměř každý. Staří i mladí. Máte-li ovšem jakékoliv pochybnosti, pro jistotu se poraďte se svým lékařem.

 

Tandemový seskok

Dobrodružnější povahy by však měly vyzkoušet něco víc. Co třeba tandemový seskok padákem? Ten uskutečníte připoutaní ke svému tandempilotovi. Nepoletíte tedy sami, ale se zkušeným profesionálem, který vás de facto bude jistit. Ne nadarmo patří tandemové seskoky mezi ty vůbec nejpopulárnější.

 

Průběh seskoku

Dorazíte na letiště, váš tandempilot vás obeznámí s průběhem seskoku a natrénuje doskok, abyste si při něm neublížili. Následně nastoupíte do letadla, vystoupáte do patřičné výšky, a pokud si to nerozmyslíte, dojde k samotnému seskoku. Nic na tom není, že?

 

Seskok na padáku

Pokud se vám tandemový seskok zalíbí a budete si věřit, máte našlápnuto o stupínek výš. V hledáčku vašeho zájmu by se pak mohly ocitnout klasické individuální seskoky padákem. Po absolvování už o něco náročnějšího kursu si z letadla budete moci skočit sami. A zařadit se tak mezi zkušené parašutisty. Adrenalin pak může být vaším denním chlebem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno