Přemýšlíte, jak okořenit první noc v novém hnízdečku lásky?

0

Po několika letech nastává v sexuálním životě stereotyp, který mnohdy vede až k nevěře. Pokud tedy nejste spokojená s dosavadními postelovými hrátkami a koketujete s myšlenkou, že se ponoříte do náručí jiného muže, potřebujete nějakou změnu. Přestěhujte se s partnerem do společného hnízdečka lásky, kde odstartujete další životní etapu. Zároveň se jedná o skvělou příležitost, jak okořenit dovádění v ložnici.

Ložnice je místnost pro odpočinek, relaxaci, spánek, ale také pro užívání si intimností s drahou polovičkou. Jestliže vás misionářská poloha dávno omrzela a nedokážete se uspokojit, ať se váš miláček snaží sebevíce, zřejmě potřebujete pomoc v podobě erotických hraček. Stačí navštívit sexshop a koupit si nástroje na zpestření sexuálního života.

 

Jaké existují erotické hračky?

V první řadě byste si měla ujasnit, co vlastně hledáte, protože hraček pro dospělé je nespočetné množství. Ovšem každou ženu vzrušuje něco jiného. Zatímco některá si koupí dildo, jiná zase sáhne po análním kolíku. Velice populární je také vibrační vajíčko, což je malý vibrátor v kulatém vajíčku z pevného materiálu. Vibraci je možné regulovat. Zkuste dát dálkové ovládání do rukou vašeho partnera, ať vám nastavuje způsob a intenzitu vibrování on.

 

Překvapte ho první noc erotickým prádlem

První noc v novém bytě by měla být něčím výjimečná. Oblečte si na sebe erotické prádlo, zjevte se ve dveřích ložnice a věřte, že celou noc nepůjdete spát. Zároveň zapomenete i na chmurné myšlenky, že byste si chtěla najít nějakou náhradu za vašeho přítele. Z erotického prádla stojí za zmínku kožené kalhotky s dvojitým řetízkem, přívěsky na bradavky, maska na oči, tanga ze sladkých bonbonů, korzetový komplet a podobně. Zvolte si do šatníku nové kousky, které však uvidí pouze váš partner.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno