Domácí zdravotní péče pro seniory, pro pracující i pro děti

0

Ano, domácí zdravotní péče není určená pouze seniorům, i když to stále spousta lidí takto vnímá. Domácí zdravotní péče je určena komukoli, jehož stav nutně nevyžaduje hospitalizaci a ošetřující lékař v tom konkrétním případě pacientovi domácí zdravotní péči doporučí.

Agentura domácí zdravotní péče Praha ProCare Medical se věnuje domácí péči již od roku 2006. Za tu dobu prošla dlouhým vývojem, získala spoustu zkušeností a rozšířila portfolio nabízených služeb. Disponuje stabilním týmem zdravotních sestřiček a má své pobočky v Praze, ale i v Liberci, Benátkách nad Jizerou a Hradci Králové. V Praze sídlí v Orlické ulici na Praze 3, ale samozřejmě zajistí péči o pacienty po celé Praze i přilehlém okolí. Nově také nabízí sanitní převozovou službu. Potřebujete-li tedy převézt na vyšetření či rehabilitaci a sám nejste schopen převozu a vaši blízcí vás nemohou odvézt, nezoufejte. Právě pro takovéto případy je tu již zmíněná sanitní služba.

 

Domácí zdravotní péče

A co dalšího vám domácí zdravotní péče nabízí? Samozřejmě převazy ran, aplikace injekcí a infuzí, odběry krve, domácí fyzioterapii, ale také domácí parenterální výživu. A čím je ProCare Medical výjimečná? Zajišťuje specializovanou péči pro ventilované, tedy domácí umělou plicní ventilaci. I s ventilátorem se můžete vrátit domů alespoň částečně ke svému běžnému způsobu života.

Využijte možnosti domácí zdravotní péče a profitujte z toho, že můžete stonat doma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno