Moderní šperky nosíme pro radost i jako ozdobu

1

Doplnit své oblečení nějakým šperkem se snažili lidé už v pravěku. Byly to sice jen jednoduché a primitivní náhrdelníky nebo náramky, ale potřeba mít něco hezkého. Později se šperky staly také obchodním artiklem a v dnešní době alespoň jeden nosí téměř každý.

Šperky tak prošly velkým vývojem a jejich podoba i to, co je moderní, se měnily v průběhu času. Hradní páni a šlechtici nosili výrazné medailony a řetězy, urozeným dámám krášlily dekolt zlaté náhrdelníky vyrobené mistry zlatníky. S každým objevem nového materiálu se možnosti zpracování šperků posunuly o kus dopředu a dnešní doba dává přednost jednoduchému, elegantnímu designu. Náhrdelníky Tommy Hilfiger jsou ukázkou skvěle odvedené práce návrhářů s použitím tradiční kůže nebo chladné oceli. Čisté linie a jednoduchá elegance náhrdelníků dovede váš outfit k dokonalosti a dobře ladí jak s oblečením na formální příležitosti, obchodní jednání nebo návštěvu divadla, tak s džínami a polokošilí na víkendovém výletě.

Oblíbenu ozdobou jsou také náramky, které nosí nejen ženy, ale i muži. Opět vévodí jednoduchý styl s nádechem luxusu. Náramky Tommy Hilfiger spojují stejně jako náhrdelníky elegantní ocel s kůží a vytváří tak efektní kombinaci. Ženy uvítají i třpytivé detaily, výrazné přívěsky, zdobení a samozřejmě lesklé kameny. Pánové dají naopak přednost spíše mužnějšímu designu čisté oceli nebo splétané kůže. Nejen kombinace oceli a kůže, ale i kombinace různě zpracované oceli je na první pohled zajímavá. Ať už si vyberete náramek s různým broušením nebo dáte přednost hladkým a lesklým liniím, v pánské ani dámské variantě neuděláte chybu.

Náramky jsou také oblíbeným dárkem pro někoho blízkého, neboť jdou sladit téměř s jakýmkoli oblečením a vždy budou působit lehce a přitom elegantně.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno