Elektrická vozítka – jak vybrat to pravé?

0

Trh s elektrickými vozítky se stále rozšiřuje. Jak si vybrat správně, abyste pro své dítě pořídili bezpečné vozítko, které vydrží dostatečně dlouho nabité. Tatínkové, smiřte se s tím – svým malým jezdcům budete zaručeně závidět, v jak skvělých fárech se vozí.

 

Bezpečnost, zábava a rozvoj dítěte – jednička na trhu

Přejete si pro své dítě vůz, který je jedničkou mezi teréňáky? Elektrická čtyřkolka, která zvládne pohyb v terénu, je vybavena odpružením přední i zadní nápravy, dvěma elektrickými motory a manuálním i dálkovým řízením. Takže dítko si může vesele jet, a vy jej vždy bezpečně zastavíte. Přejete si pořádný zážitek? Samozřejmostí je rádio i USB pro připojení oblíbené hudby. A jede se! Kožená sedačka, bezpečnostní pás, úžasné světelné efekty – to je radost z výuky jízdy zručnosti!

 

Podle čeho vybírat vozítka

I vy si splníte sen, kdy se vaše dítě bude každou volnou chvíli doslova hrnout ven! Proč se tam tak těší? Odpověď je jasná! Elektrická vozítka jsou ideální lákadlo pro pobyt venku. Ty nejlepší poznáte takto:

  • Kvalitní vozítka mají možnost dálkového ovládání, které má přednost před pedály.
  • Pěnová kola nabízejí tichý standard jízdy.
  • Bezpečnostní pásy by měly být samozřejmostí.
  • Minimální doba jízdy alespoň 1 hodina.
  • Odpružená kola, pohon 4×4 – pro pohyb v terénu.
  • A pokud máte dvě děti, rozhodně oceníte dvousedačku.

 

Hra na dospělé

Děti se učí přirozeně všemu, co děláme. Proč jim tedy neustále dopřávat pouze hru na praní, žehlení a vaření, když jízda autem neodmyslitelně patří k našim životům. Podnětné hračky umožňují dítěti získat kladný vztah k motoristickému světu, zdokonalit se v logickém myšlení, předvídání i psychomotorickém vývoji. Uvidíte ten pokrok! Budete žasnout, jaký talent ve vašich dětech třímá!

Dopřejte svému dítěti všestranný rozvoj a pořiďte mu hračku, která mu umožní poznat krásy života za volantem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno