Filmy pro malé i velké

0

Potřebujete inspiraci, u jakého filmu budete večer relaxovat? FilmnaDVD, internetový obchod s širokým sortimentem nejrůznějších seriálů a filmů na DVD, vám nabídne každý den výběr filmových novinek nejrůznějších žánrů. Sledujte aktuální nabídku, novinky a akční zboží, naleznete zde vždy něco zajímavého. Míváte chuť často na nenáročnou odlehčenou zábavu? Potom jsou pro vás jako stvořené komedie či animované filmy.

 PR_FilmnaDVD170102a

Kresleňáky pro dospělé

Nejčastěji jde o pohádky určené především pro děti, ale i zde najdete výjimky. Jednou z nich je třeba animovaný film Buchty a klobásy, který představuje první mládeži nepřístupný animovaný snímek. Proč je nepřístupný? Je to jednoduché, jídlo se těší, že konečně se z regálů v obchodě dostane někam na lepší místo, někam jako do nebe, jenže ouha. Brzy zjistí, že to tak vůbec není, zelenina je svlékána z kůže a krájena na kousky, další potraviny vařeny zaživa nebo rovnou snědeny. Je to skutečně masakr, není tedy divu, že přeživší se chtějí co nejrychleji z této hrůzy dostat.

Samozřejmě tu jsou v nabídce také méně drastické animované filmy, třeba Mimoni, Hodný dinosaurus, V hlavě a spousta dalších. Již tradičně mezi velmi úspěšné kreslené filmy patří Doba ledová, Angry birds nebo třeba Alvin a Chipmunkové. Pro ženy bývají odpočinkové romantické filmy či historické snímky, muži si lépe odpočinou u akčních filmů o superhrdinech typu Supermana, Batmana nebo Hulka.

PR_FilmnaDVD170102b

FilmnaDVD vám nabídne široký sortiment nejrůznějších filmů, vybere si skutečně úplně každý. Stačí jen navštívit z pohodlí vašeho domova on-line e-shop a vytvořit objednávku, vše je snadné, rychlé a obratem vyřízené. Brzy se můžete těšit z nových filmů. Filmy na DVD nebo v nejlepší kvalitě na Blu-ray jsou vám zde k dispozici ve dne i v noci, stačí jednoduše objednat. Neváhejte a sledujte i vy nejnovější trendy, filmy a seriály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno