Fitness a relaxace ruku v ruce?

0

Hledáte víc, než jen klasickou posilovnu, kde si třikrát do týdne dáte pěkně do těla? Pak vyzkoušejte brněnské fitness centrum ZONE4YOU, kde se jedinečným způsobem prolíná plnohodnotné fitness, jedinečný design a hluboký relax.

S trochou nadsázky tu tak vedle sebe stojí posilovací lavice, cvičební bazén, finská sauna nebo třeba vířivka. Stačí si vybrat, na co máte zrovna chuť. K dispozici je posilovna pro individuální tréninky s možností služeb osobního trenéra i široká nabídka skupinových lekcí pro všechny, kteří si chtějí dát trochu do těla. Hledáte skutečně profesionálně vedenou tabatu, HIIT, Spinnnig nebo Pilates?

 

Vybere si opravdu každý

Pro své členy má ZONE4YOU připraveno množství dynamických, moderně koncipovaných a podnětných tréninků, zahrnujících třeba kardio, cvičení ve vodě, jógu, cvičení pro zdravá záda či stále oblíbenější flowin, nahrazující plnohodnotně řadu běžně prováděných fitness aktivit. A nechybí samozřejmě ani funkční trénink, H.E.A.T. cvičení a další lahůdky pro všechny, kteří si chtějí dát pořádně do těla.

Aktuálně je v nabídce hned třicet programů zaměřených na tukovou a svalovou hmotu, ale třeba i relaxaci, tanec nebo prostě jen plnohodnotné protažení. A až se dostatečně unavíte a lektor či lektorka konečně řeknou ono vytoužené „pro dnešek stačí, uvidíme se příště,“ můžete bez omezení zamířit třeba do vířivky či finské nebo parní sauny. Z místa pro cvičení se tak rázem stane VIP klub, kam se budete jednoduše těšit.

 

Zacvičte si, je to zdarma

Přesně tak, fitness Brno ZONE4YOU vám poprvé otevře své brány dokořán zcela zdarma. Domluvte si čas a požadovanou lekci skupinového tréninku (není nutné) a nezaplatíte vůbec nic. Nečekejte na novoroční předsevzetí, které nikdy nesplníte. Vždyť čas pro změnu je právě teď!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno