Hledáte moderní a stylové zastínění interiéru? Zvolte rolety den a noc

0

Různé typy stínicí techniky nám umožňují docílit různý celkový dojem v místnostech. Kupříkladu zcela jinak působí okna zastíněná svislými látkovými žaluziemi nebo klasickými lamelovými žaluziemi. Rozdíl je i mezi zastíněním látkovými závěsy nebo roletou. I rozdíly v zastínění různými roletami pak najdeme. Velmi hezky a moderně působí rolety den a noc, které jsou cenově dostupné, lze je namontovat bez vrtání a můžete je opatřit elektrickým motorkem pro maximální komfort.

Proč právě rolety den noc?

Rolety den noc se hodí do všech typů interiérů. Ať už máte domov zařízený ve venkovském stylu, upřednostňujete styl elegantní, vašemu srdci přirostl styl provance nebo třeba strohý severský, skandinávský, směle den a noc rolety použijte. Na webových stránkách fexi.cz jsou k dostání v mnoha provedeních, můžete si nechat zaslat až osm vzorků, a tak si vybrat ten správný typ, který se vám bude líbit a bude ladit k vašemu ostatnímu vybavení.

Rolety den a noc můžete koupit v provedení SILVER, GOLD, PLATINUM nebo DIAMOND. Rozdíly jsou především v barevných provedeních a použitých látkách. To nejlepší zahrnuje kolekce DIAMOND, luxusní jsou i rolety den a noc PLATINUM. Řada GOLD zase holduje barvám přírody východního kontinentu, SILVER je klasika v základních barevných tónech.

Snadná montáž

Upevnit se dají rolety den a noc bez vrtání, jednoduše je na okno pověsíte a přilepíte, což zabere pár minut. Na webu fexi.cz si můžete stáhnout podrobný návod s obrázky postupu „krok za krokem“ nebo shlédnout videonávod.

Obstarat si můžete i elektrické rolety den a noc, stačí při objednávce objednat i patřičné příslušenství k roletám. Elektrický motorek se dá koupit a instalovat i k roletám, které již máte doma.

Při nákupu nad 990 Kč získáte dopravu zdarma. Více na fexi.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno