Briliantové šperky jsou tím nejlepším dárkem pro většinu žen. Kdy je věnovat?

0

Nosí vaše paní, sestra, přítelkyně, maminka, tchyně či jakákoli jiná žena, kterou chcete obdarovat, šperky? Pokud ano, máte skvělou příležitost věnovat jim k mnoha příležitostem jedinečné briliantové šperky. Jsou vzácné, ceněné, jsou také výbornou investicí, překvapí, okouzlí, uhranou, rozpláčou štěstím, nadchnou, někomu úplně vyrazí dech a ohromí… Tohle všechno umí. Stačí vybrat takový, který se vaší obdarované bude nejvíc líbit.

Podle čeho vybírat

S danou ženou se zřejmě dobře znáte. Ať už s ní žijete, nebo ne, šperky jsou to, co můžeme často vidět. Inspirujte se. Tak rozhodně nesáhnete po nesprávném typu šperku, který by se jí nezamlouval. Má náušnice ve tvaru kruhů poseté zirkony nebo drahými kameny? Vyberte podobné, které budou jen v něčem malém, ale zajímavém jiné.

Anebo víte, že daná žena miluje přívěšky, které se třpytí? Nebo naopak má ráda jednoduché přívěšky, které tvoří „jen“ zlato a jako detail je zvolen jeden menší kámen? Dívejte se, pozorujte. Pokud s danou ženou žijete, až nebude doma, nebo bude zaneprázdněná, nahlédněte do její šperkovnice. Klidně si její šperk vyfoťte a vybírejte podle něj podobný.

Rozdíl můžete spatřit i v barvě kamenů. Co třeba věnovat jí prstýnek, který bude zdoben kameny uloženými do tvaru květiny či oválu, čtverce…? Kámen uprostřed bude mít jinou barvu, než kameny okolité. Jako celek pak vypadá šperk naprosto působivě.

Zásnuby nezapomenutelné pro oba

Žádané briliantové zásnubní prsteny dělají parádu na prstech mnoha žen. Jsou nepřehlédnutelné a ženy je nosí patřičně pyšně, a to právem. Věnujte zásnubní prsten s brilianty a uvidíte, jak velkou radost uděláte své nastávající. Zásnuby budete mít před očima ještě po mnoho let, ne-li napořád. Vaše žena bude ráda nosit zásnubní prsten spolu s tím snubním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno