full screen background image

Hloubkové čištění koberců jedině přes profesionály! Strojové tepování Praha

Před třemi měsíci jsem hledala nějakou firmu, která by mi profesionálně vyčistila všechny koberce u mě doma. Na internetu jsem jich našla spousty, tak jsem se pro jednu rozhodla. Už ani nevím podle čeho. Prostě jsem si asi řekla, zabývají se tím, provádí tyto služby, takže asi budou mít zkušenosti a koberce mi kvalitně vyčistí.

32919751 - finely woven silk carpet in a carpet showroom in cappadocia, turkey

Byl to ale naprostý opak. Firmu jsem zkontaktovala domluvili jsme termín, který se nakonec ještě dvakrát měnil, jelikož při prvním selhání měli prý nějakou technickou poruchu vozidla při cestě ke mně a u druhého pokusu zas na mě zapomněli. Do třetice všeho dobrého dorazili.

Pustili se do čištění koberců, které provedli pomocí extrakční metody. Nevěděla jsem, co to je, ale mluvili o tom tak přesvědčivě, že jsem si nedokázala představit, že by to mohlo dopadnout špatně. Ale co se nestalo. Když skončili a koberce uschly, zůstaly všude samé šmouhy a fleky.

Ihned jsem firmě volala a Ti mně řekli akorát to, že se to může stát, že to je starým kobercem. Jejich přístup mě velice znepokojil. Nakonec jsem to dál neřešila a postěžovala jsem si kamarádce, která mně předala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Praha, že s nimi budu určitě spokojená.

Už jsem neměla ani chuť něco dalšího zkoušet, ale když jsem viděla ty naše koberce, musela jsem s nimi něco udělat. Tak jsem firmu A SERVIS LIPKA zkontaktovala. Velice milá slečna se mnou po telefonu domluvila termín, ihned mi udělali cenovou nabídku, která byla lepší, jak u předchozí firmy a když jsem ji popsala mé zkušenosti s předešlou firmou, ujistila mě, že to se u nich stát nemůže, že extrakční metodu nepoužívají, že zatím žádné negativní zkušenosti s jejich strojovou hloubkovou metodou neměli.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy a ihned se pustili do práce. Pomalu zanášeli účinnou chemii do koberců, následně koberce rozkartáčovali a nakonec vysáli výkonným vysavačem. Jejich práce byla o trošku pomalejší, zato byla dokonalá. Koberce byly krásně čisté, provoněly mi byt, také byly vydezinfikované a opět měly svoji původní barvu a vzhled. S firmou A SERVIS LIPKA jsem byla velice spokojená a po předchozí zkušenosti, dvojnásob. Vřele doporučuji.

Díky „výškovému mytí oken Praha“ se moje okna lesknou jako zrcadlo

Svoji práci dělám z domova a díky tomu se mi v mém bytě daří dělat ještě větší nepořádek, než kdybych do zaměstnání někam normálně docházel. Ale zároveň nepatřím mezi lidi, kteří by se v uklízení vyžívali, takže to tak u mě doma podle toho vypadá. Prvně mi to moc nevadilo, ale pak se to začalo zhoršovat a už to bylo moc i na mě.

15165430 - housework with red squeegee for glass, window cleaning

Došel jsem k závěru, že je potřeba s tím začít něco dělat, protože jinak by se můj byt brzy proměnil v jednu velkou skládku. Jednou o víkendu jsem se odhodlal, že se do toho pustím, ale okna už na mě byla moc velké sousto, do kterého se mi opravdu nechtělo pouštět. Řekl jsem si, že si na jejich umytí najmu úklidovou firmu.

Po prozkoumání několika firem jsem se rozhodl pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., kvalitní mytí oken Praha. A potom, co se svou prací u mě doma skončili, jsem si ještě tak hodinu nadával, že jsem si předtím sám vyčistil podlahy a také to nenechal na nich. Moje okna byla totiž perfektně čistá a zabralo jim to minimum času.

A další velkou výhodou je, že tato úklidová firma nabízí hned několik služeb, takže pokud člověk potřebuje například umýt okna, vyčistit, koberce nebo podlahy, nemusí na to zbytečně a zdlouhavě hledat pokaždé někoho jiného a máte to vše hezky při jednom a ještě k tomu se zárukou kvality. Proto už se někdy dopředu úklidu neděsím, protože drobné práce mi zaberou chvíli a ten zbytek za mě udělají zaměstnanci z A SERVIS LIPKA a pro mě za velmi příznivou cenu.
11 x komentováno u “Hloubkové čištění koberců jedině přes profesionály! Strojové tepování Praha

 1. Alice Chrumbachová napsal:

  Na tuto firmu nemůžu říct jediné špatné slovo, protože jsme s nimi moc spokoení. Čistili u nás koberce a všechny jsou nyní perfektně vyčištěné.

 2. Eliška Zouharová napsal:

  Mohla bych se zeptat, jaká je cena za metr u čištění koberce?

 3. Pavlína Kohlová napsal:

  Taky se se svou pozitivní zkušeností přidávám. Potřebovali jsme vyčistit zašlou podlahu ve starším domě a dopadlo to na jedničku. Dělají vážně vynikající práci a jejich zaměstnanci jsou moc milí. Doporučuju!

 4. Ondřej Onderlička napsal:

  Na čištění koberců a čištěn podlah také využváme služby této firmy. Odvádějí totiž vynikající práci za příznivou cenu, takže určitě doporučujeme.

 5. Aneta Velebová napsal:

  S touto firmou jsme taky moc spokojení. Dělali jsme velice pozdní pořádní jarní úklid a najali jsme si je na mytí oken a čištění koberců a podlah. Všechno vzládli během necelého odpoledne a odvedli opravdu vynikající práci a to to ani nestálo majlant. Určitě je moc doporučuju!

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Těší nás pozitivní zpětná vazba.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 6. Klára Holubová napsal:

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat, zda své služby nabízíte i mimo Prahu.
  Předěm děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   určitě ano. Naše služby realizujeme po celé České republice, na Slovensku, v Německu a Rakousku.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 7. Michaela Sedláčková napsal:

  Na čištění koberců jsme si taky najali tuto firmu a jsme maximálně spokojení. Nejhůř na tom byl koberec v kuchyni, protože na něm vždycky skončilo nějaké to jídlo nebo pití. A tímto tempem po třech letech vypadal fakt hrozně. Ale lidem z A SERVIS se povedlo dát ho do naprosto původního stavu – vypadal jako nově koupený. Děkujeme!

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za Váš kladný příspěvek. Těší nás spokojení zákazníci.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *