full screen background image

Pokud si máme vybrat, volíme Mytí oken, nano impregnace Brno

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, nano impregnace Brno využíváme už několik let na mytí výloh a oken v naší firmě. Samozřejmě k naší velké spokojenosti. Pracovníci této úklidové firmy jsou spolehliví a vždy odvedou sjednanou práci pečlivě a rychle. Vše je vždy předem přesně naplánováno, tudíž se nestává, že by docházelo ke zbytečnému měnění termínů a jiným zmatkům.

46190434 - architecture, wide veranda of a modern house, exterior

Na kvalitě umytých výloh je vidět, že jsou pracovníci A SERVISU odborně zaškoleni a výsledkem jsou dokonale čisté výlohy a okna. Pracovníci A SERVISU dokážou z našich výloh velmi kvalitně a bez jakéhokoliv poškození odstranit folie a výlepy, seškrábou veškeré lepidlo, které na skle zůstane po stržení a odstranění folií.

Letos na jaře jsme si nechali dát na výlohy nano impregnaci, která má ochranný účinek proti vodě a špíně. Tato impregnace funguje výborně a výlohy se nám tolik nešpiní. S touto úklidovou společností a její službou mytí oken Brno jsme velmi spokojeni a můžeme ji víc než vřele doporučit i ostatním podnikatelům a jistě i soukromým osobám.

Úklidových firem je na trhu totiž mnoho a najít mezi nimi takovou, která je schopna zajistit kvalitní servis po všech stránkách je opravdu těžké, obzvlášť když se jedná o prostory firem a jiných míst, než jsou jen domácnosti, protože tady vždy dochází ke složitějším podmínkám, ale ty této úklidové firmě nedělají nejmenší potíže. Její pracovníci jsou vždy schopni se bez problémů přizpůsobit našim požadavkům a ceny jejich služeb vzhledem k jejich kvalitě mi připadají rozumné. Jsou sice o něco vyšší, ale z hlediska poměru cena a výkon jsem se doposud s lepší úklidovou firmou nesetkal.

Koberec není malířské plátno, ale to děti nevědí. Čištění koberců Brno

Máme doma velmi kreativní dvojčata a někdy je hodně těžké je uhlídat. Posledním plátnem pro jejich malby se stal koberec v jejich pokojíčku. Ale kdo by se mohl zlobit. Chtěla jsem koberec od barev tedy vyčistit. Vůbec se mi to ale nedařilo. Vypadalo to, že se barvy do koberce spíš ještě více zapíjí. Prostě to nešlo. Musela jsem toho nechat a předat čištění profesionálům. Od známé, také s dětmi, jsem věděla o úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o., dezinfekční čištění koberců Brno, která jí také už nejednou pomohla s čištěním koberců. A moc si její služby pochvalovala. Věděla jsem tedy, co dál.

Bylo milé, že se mi snažili vyhovět a nakonec jsme dali dohromady termín, který mi naprosto vyhovoval. Kamarádka pracovníky u sebe doma nechávala klidně dělat jejich práci, i když s nimi nemohla zůstávat. Mně se to moc nezdálo, navíc mi nedělalo problém s nimi doma zůstat. Pracovníci A SERVISU byli velice milí a s ochotou také odpovídali na mé všetečné dotazy. Po chvíli jsem je ale nechala v klidu pracovat. Byli hotoví, než byste řekli švec. Řekli mi, že jejich chemie je nezávadná a dezinfikuje, takže si mrňata můžou v klidu na koberci hrát i dál. Pouze je třeba nechat koberec chvíli doschnout.

12902628 - a nice green room for children with a sofa, shelves and a table

S firmou A SERVIS jsem moc spokojená. Přístup pracovníků je velmi profesionální a výkon úctyhodný. Jsem ráda, že jsem si na pomoc pozvala právě tuto firmu a budu se těšit i na další spolupráci, protože nemám iluze o tom, že by mé děti v dohledné době nevyvedly něco podobného.


TAG


10 x komentováno u “Pokud si máme vybrat, volíme Mytí oken, nano impregnace Brno

 1. Karolína Trýbová napsal:

  Dobrý den, je možné vyčištění i opravdu velké plochy?

 2. Helena Kouřová napsal:

  Taky patřím ke spokojeným zákazníkům. Potřebovali jsme doma zachárnit koberec, který nám zničila jiná firma extrakční metodou a tato firma nám s tím pomohla.

 3. Filip Beneš napsal:

  Dobrý den, rád bych se zeptal, jaká je zrhuba cena za vyčištění koberce (za metr). Děkuji za odpověď, Filip Beneš

 4. Lenka Šabatová napsal:

  Tuhle firmu taky můžu jedině doporučit. My si je najali na čištění koberců a dosáhli perfektního výsledku. Teď když čtu toto, uvažuju i o mytí oken.

 5. Karolína Smutná napsal:

  I já s kolegyní patříme ke spokojeným zákazníkům. U vchodu do našeho kadeřnictví se objevilo graffiti, ale lidi z A SERVIS LIPKA ho dokázali plně odstranit, takže určitě doporučujeme.

 6. Jana Šimková napsal:

  S firmou A SERVIS LIPKA mám jen ty nejlepší zkušenosti. Nechali jsme si od nich vyčistit koberce, u kterých jsme si mysleli, že už je nikdo a nic nemůže zachránit. Ale zaměstnanci z této firmy to zvládli levou zadní. Děkujeme!

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den,
   jsme rádi, že jste s námi spokojení. Budeme se těšit na další spolupráci.
   S pozdravem a přáním hezkého dne,
   Barbora Lelková

 7. Ondřej Živěla napsal:

  Dobrý den,
  můžu se zeptat, jak dlouho impregnace na skle vydrží?
  Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *