Hloubkové čištění velkoplošné dlažby. Strojní čištění podlah Praha 3

0
29481100 - floor damage

Vlastním menší obchůdek a u vstupních dveří mám položený zátěžový koberec, který má zachytit co nejvíc prachu a jiné nečistoty hned při vstupu do prodejny. V celém obchodě mám jinak položenou dlažbu, která je prakticky pořád špinavá, a to ji každý den poctivě uklízím.

29481100 - floor damage

Bylo už potřeba přenechat to nějaké úklidové firmě. Poradila jsem se proto s dobrou kamarádkou a po týdnu mi dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění podlah, nano impregnace Praha 3, u které jsem na internetových stránkách našla ty nejlepší recenze na strojové čištění a voskování podlah. Ihned jsem je kontaktovala.

Mám ale otevírací dobu od rána do večera, od pondělí do pátku. Jim však nedělalo nejmenší problém přijet o víkendu. Bylo pro mě  milým  překvapením, jak velmi rychle vypracovali finanční návrh. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že takto spolehlivé a rychle jednající firmy dnes člověk hledá velmi těžko. Domluvili jsme se hned na následující sobotu. Podlahu vyčistili perfektně, nezbyla na ní jediná šmouha a jakákoliv památka po špíně, které tam předtím byla tuna.

Už jsem poznala dost lidí a různých firem, ale toto předčilo veškeré mé očekávání. Musím tuto firmu jen a jen chválit a všem výrazně doporučit, protože úklidových firem je dneska hrozně moc a najít mezi nimi tu, se kterou budete spokojeni ve všech ohledech není vůbec jednoduché.

Hlavně jestli hledáte firmu, která je spolehlivá, cenově dostupná a hlavně je po nich vidět kus práce, navíc se k Vám chovají mile a profesionálně a rádi zodpoví i vaše případné dotazy, pak Vám mohu doporučit tuto firmu.

Mechanické, strojní čištění a tepování koberců Praha 3

A SERVIS LIPKA, s.r.o., mechanické čištění koberců Praha 3, je profesionální společnost v oblasti úklidových služeb. Nabízí v Praze široké spektrum úklidových služeb, jako je strojové čištění koberců a podlah. Poskytují služby široké řadě významných zákazníků a tyto služby provádí hlavně ve školách, nemocnicích, restauracích, úřadech, firmách, kancelářích a také v domech, bytech, residencích a vilách.

32013307 - carpet texture

Všechna čištění koberců provádí velmi kvalitní strojovou metodou rotačním drhnoucím jedno kotoučovým strojem. Při této metodě se užívá tří prvků – kvalitní a dezinfekční chemie HDK TS. Kotoučový stroj na kartáčování chemie. A v poslední řadě třímotorový průmyslový silný vysavač, kterým odsají zbytky nečistot a vlhkosti z koberce. Vyzkoušeli mnoho metod a ví, že tato metoda je dražší, než metody extrakční a parní, ale těmito metodami nikdy nedosáhli tolik kvalitních výsledků.

Strojová metoda vychází cenově do 27,-Kč/m2 a extrakční na cca 17,-Kč/m2. U extrakční metody chybí proces kartáčování a chemie po proschnutí může způsobit na koberci fleky, které už není jednoduché dále čistit. Strojová metoda čištění podlah vyčistí podlahy hloubkově, ze struktury podlahy. Používají několik druhů chemií na různé druhy podlah – linolea, marmolea, dlažby, plovoucí podlahy, kamenné podlahy, lité podlahy  a betonové podlahy. Důležité je zvolit tu správnou na určitý druh znečištění, proto začínají vždy od té méně agresivní a pozorují efekt vyčištění. Podlahy voskují průmyslovým polymerem, který podlahu zakonzervuje a zabezpečí ji tak před hloubkovým znečištěním.

V celém servisním cyklu Vám zajistí hydrofobní impregnaci, povlak, nano impregnaci, hloubkové čištění, voskování, krystalizaci, generální mytí mramorových podlah, linolea, drátko betonových podlah, vinylových podlah, esd stěrky, plovoucí podlahy, teraca, dřevěných podlah, epoxidové podlahy, průmyslových podlah ve skladech a garážích, zámkové dlažby, přírodních kamenných podlah, přírodních kameninových podlah, žulových a pískovcových dlažeb, marmolea, teracových podlah a schodů, PVC, litých podlah a dlažby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno