Houpací vak nebo síť – oboje budou vaše děti milovat

0

Houpací vak nebo síť není v žádném případě jen pro malé děti. Naopak, pokud pořídíte kvalitní houpací vak, síť nebo závěsné křeslo, porostou s dětmi až do dospělosti.

„První houpací síť jsme kupovali před 11 lety, než se narodila první dcera. Měli jsme ji v obývacím pokoji, využívala jsem ji při kojení, když malé rostly zoubky a nechtěla v noci spát, později na krátká zdřímnutí během dne. Když už byla Míša větší a stěhovala se do svého pokoje, bylo jasné, že budeme potřebovat ještě jednu síť do dětského pokojíčku.

Velká houpací síť se do něj ovšem nevešla, takže jsme přemýšleli, jak to vyřešit. První hamaku jsme měli od La Siesta a nedám na ni dopustit, je to určitě ta nejkvalitnější značka na trhu. Proto nás potěšilo, že La Siesta nabízí i závěsná houpací křesla, která zaberou méně místa a také dětské houpací vaky. Právě pro houpací vak jsme se nakonec rozhodli.  A dva roky nato jsme přikoupili ještě závěsné houpací křeslo. To když do dětského pokoje přibyla mladší dcera Kája,“ vypráví Jana, hrdá maminka dvou krásných dcer.

La Siesta dětem rozumí. Na vývoji dětských závěsných vaků a houpacích sítí spolupracuje s odborníky, kteří vědí, že děti pro svůj zdravý vývoj potřebují rozmanitý pohyb následovaný chvílemi, kdy mohou nerušeně snít a odpočívat. Závěsné vaky i houpací sítě dětem poskytnou obojí – útulnou skrýš i pestrý pohyb, který posiluje tělo a vydatně zásobuje mozek důležitými impulsy.

„Holkám je dnes 9 a 11 let a houpací křeslo i vak jsou pořád hojně využívané. Odpočívají v nich, telefonují s kamarády, někdy i dělají úkoly. Houpací vak má nosnost do 80 kilo, takže bych se v něm mohla klidně zhoupnout i já,“ dodává Jana. „Za ta léta se nám naše sítě lehce opotřebily, ale vypadají pořád skvěle, nikde se nepářou, a když je na nich provoz už trochu znát, vyperu je na nízkou teplotu v pračce.“

Podívejte se na nabídku houpacích závěsných křesel, sítí a vaků od La Siesta. La Siesta maximálně dbá na vysokou kvalitu svých výrobků. Sítě mají certifikáty bezpečnosti a kvality a jsou vyráběné ekologicky a férově k lidem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno