Zhubněte bříško do léta

0

Vypadat skvěle v plavkách a zbavit se přebytečných kilogramů je sen každého z nás. Jak podpořit své snažení a zhubnout bříško do léta? Inspirujte se ověřenými radami, které vás krok po kroku navedou, jak vypadat konečně skvěle.

Správná strava

Za štíhlým břichem a viditelnými polštářky na břiše je nejen pravidelné cvičení, ale hlavně také správná strava. Omezte tuky, sacharidy a cukry. Nemusíte se zbavovat všeho, co máte rádi, ale například ovoce si dopřejte spíš ráno a dopoledne, nejezte pozdě večer a odpoledne zařaďte spíš bílkoviny. Například libové maso, tvarůžky, sýr cottage a také zeleninu.

Vyzkoušejte dvoutýdenní očistu

Zkuste se motivovat a udělejte si plán na dva týdny. Nechte si udělat jídelníček na míru, pořiďte si domů běžecký pás nebo eliptický trenažér a dva týdny zkuste nehřešit. Možná si říkáte, že je to málo a že tato doba nic nezmění. Ve skutečnosti však nastartujete svůj organismus, cvičební si oblíbíte a vytvoříte si základní stravovací a cvičební návyky, které je po dvou přísných týdnech již snaží dodržet i nadále.

Podpořte své snažení cvičením

I když se říká, že strava je až 80% úspěchu při hubnutí, nezapomínejte ani na cvičení. Nechcete přece, aby vám na těle zůstala viset pohublá kůže. Vyberte si kardio aktivitu, vyzkoušejte jízdu na rotopedu, který tolik nezatěžuje klouby nebo si pořiďte vibrační plošinu. Věnujte se cvičení alespoň třikrát týdně, zhruba hodinu nebo každý den alespoň 30 minut.

Zařiďte si domácí fitness

Domácí fitness vám pomůže při cestě za vysněnými a vypracovanými břišními svaly. Posílení středu těla patří k důležitým krokům, jak se dopracovat i k náročnějšímu cvičení. Vyzkoušejte například plank, sedy lehy, ale také cvičení na bosu nebo pomocí závěsného TRX systému.

Vysaďte pečivo a cukry

Pro zhubnutí břišních partií vyzkoušejte stravu bez pečiva a cukrů. Nemusíte jíst bez pečiva dlouhodobě, zkuste týden nebo dva, ale opravdu to dodržte. Všímejte si změn, budete mít víc energie, nebudete se cítit nafouklí a pomalu začnete ztrácet centimetry. Když své snažení podpoříte cvičením, výsledky se dostaví rychleji.

Posilujte střed těla

Nezaměřujte se jen na posilování břišních svalů, ale celého středu těla. Posilujte také záda, boční stranu břicha a spodní břicho. Výrazně budete hubnout i u komplexního cvičení, kdy zapojujete celé tělo. Skvělým způsobem, jak vytvarovat své tělo do léta, je běh. Pořiďte si domů běžecký pás a začněte třeba na 10 minutách denně a postupně přidávejte, až se dostanete k hodině souvislého běhu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno