full screen background image

Hudba jako osobní lékař

Pokud je nám hudba příjemná, tj. je to ta „podle našeho gusta“, zvyšuje nám její poslech hladinu serotoninu v krvi. Je to pozitivní proto, že serotonin je chemická látka, která se podílí na vzniku nálady. Nízká hladina tohoto hormonu souvisí se vznikem depresí. Tedy čím více se nám této látky v těle pohybuje, tím spokojenější a veselejší jsme. A proto dobré hudby není nikdy dost!

RP-130BSRA jelikož jde technologie stále kupředu, můžeme si ten požitek dopřávat na stále více místech a při stále více činnostech. Třeba při cvičení a sportu. Pohyb působí na náš organismus podobně. Díky němu totiž tělo začne produkovat endorfin. To je další hormon, který způsobuje, že se cítíme šťastnější. Současně nám také navodí pocit uvolnění, uklidnění a pohody. Produkci tohoto hormonu zvýšíme jednak pohybem, třeba tancem, cyklistikou, či plaváním, ale také poslechem hudby, vyhříváním se na slunci, meditací, dýchacími cvičeními či sexuální stimulací.

Jako vašeho domácího lékaře si tedy můžete pořídit přehrávač Orava RP-130, který využijete jako klasické přenosné radio i jako mini reproduktorový systém. Díky svým malým rozměrům a nízké – pouhé 160-gramové hmotnosti pohodlně vejde i do větší kapsy. Reproduktor se systémem vylepšené akustiky vám však nabídne maximální zvuk ve výborné kvalitě.

Rozšířit přehrávaný repertoár můžete také díky možnosti připojení k počítači, mobilu či mp3 přehrávači. Přehrávač je také vybaven slotem pro mikroSD a SD kartu, USB vstupem a AUX vstupem. Zábavu tak poskytne nahlas klidně i větší společnosti. A pokud si chcete dopřát chvíle s hudbou, nerušené okolním životem, využijete možnost zapojení sluchátek. Ovládat zařízení můžete jednoduše a přehledně prostřednictvím tlačítek. Nabíjení probíhá prostřednictvím USB konektoru, který propojíte s počítačem.

K dostání je ve stříbrném nebo černém provedení za 359 Kč.

www.orava.eu


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *