full screen background image

Polévka je grunt

olive-oil-1412361_640

Není jídlo jako jídlo. Jídelníček by měl být vhodně promyšlený. Měl by obsahovat dostatek vitamínů, minerálů a různých důležitých látek. Měl by tělu zajistit dostatečný přísun energie, aby tělo mohlo správně fungovat. Kosti potřebují dostatek vápníku, činnost mozku zase podpoříme konzumací ořechů. Proto je také důležité, aby byl jídelníček pestrý. Každá část těla si z něj vybere to pravé, aby fungovala jak má.

Proč polévky?

Polévku si můžete uvařit dle svých chutí i podle ingrediencí, kterými momentálně disponuje vaše kuchyň. Do jedné porce je možné zahrnout mnoho užitečných látek. Zeleninové polévky mohou být přesně to, díky čemu se začnete lépe cítit vy i vaše tělo. S blížícím se létem by ve vašem jídelníčku mohla zaujmout neochvějné postavení. Jednak vám pomůže s pitným režimem a také dodá tělu vitamíny. V horkých dnech může zastoupit i oběd. Mnoho z nás v létě svůj jídelníček trošku „odlehčuje“ a oblíbené omáčky s knedlíky nahrazuje více osvěžujícími alternativami.

Polévky připravené za studena i ty, z nichž se na talíři paří, připravíte rychle a snadno díky kuchyňskému mixéru s funkcí vaření Orava RMH-900. A příprava vám nezabere moc času. Do skleněné nádoby vložíte ingredience a vyberete si z 8 přednastavených programů. Výkonný motor s vysokými otáčkami a nízkým příkonem se již postará o veškerou práci. Tento pomocník krájí, mixuje, vaří i míchá a jídlo udrží teplé i po dovaření. Oblíbená je také funkce odloženého startu, díky které je možné si pokrm nechat připravit na konkrétní hodinu.

Nádoba z tvrzeného skla má objem 1,4 litru na přípravu teplé a 1,75 litru studené polévky. Disponuje praktickou tepluvzdornou rukojetí, díky níž nepotřebujete chňapku ani naběračku.

Využít mixér můžete samozřejmě také pro přípravu omáček, mléčných koktejlů, pyré, zdravých smoothies či osvěžujících long drinků či dětských příkrmů.

Prodává Orava za 2 659 Kč.

www.orava.eu
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *