I doma vám to může slušet

0

Oblečení na doma musí být především pohodlné, nikde netlačit, netahat ani neškrábat. Doma se chceme cítit příjemně a navíc na nás přece nikdo nekouká, tak je jedno, co máme na sobě. Je tomu ale skutečně tak?

Jako strašák

Často nás právě pohodlí zláká k tomu, abychom moc nekoukali na vzhled oblečení a nosili zkrátka tom v čem se cítíme příjemně. Vytahané triko, seprané kraťasy a děravé ponožky ale nikoho neoslní a nic na tom nemění fakt, že se jedná o nejpohodlnější věci, které máme doma. Zvlášť muži mají tendenci nic neřešit a obléct to první, co přijde pod ruku. Jak se ale cítí partnerka, pohybující se po stejném bytě nebo třeba neohlášená návštěva, které pak přijde muž otevřít v nehezkém oblečení? Domácí oblečení nemusí vypadat, jako že se každou chvíli rozpadne a přitom může být stále pohodlné. Oblíbené jsou volné kalhoty nebo šortky z příjemného materiálu, ve kterých se můžeme cítit jako v bavlnce ať už opravujeme skříňku v koupelně nebo lenošíme u herní konzole.

Pohodlí i trendy

Ještě v minulém století patřilo slušné oblečení i doma mezi základní pravidla etikety. Moderní doba nás už nenutí nosit oblek a kravatu i doma, ale přesto bychom měli vypadat trochu k světu. Slušivé a přitom pohodlné tepláky můžeme nosit doma bez obav z nečekané návštěvy nebo potřeby si rychle odběhnout ke kamarádovi do protějšího domu. To samé platí pro trička, pokud jsou děravá či poškozená, rozlučte se s nimi, i kdyby byly sebevíc pohodlné. Nikdo přece nechce vypadat jako hastroš. Trendy oblečení můžeme nosit i doma, vybrat si stačí kousky určené k lenošení, které se příjemně nosí. Potrhané oblečení patří minulosti, dnes je v kurzu vypadat dobře i u sebe doma.

Neznamená to, že musíte vypadat jako model z časopisu, ale probrat šatník a vytřídit ty kousky, které už mají nejlepší časy za sebou se vyplatí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno