I špatně dostupná okna ve výškách lze umýt kvalitně a do čista

0
3178031 - modern glass office skyscraper with sky reflection

Naše firma sídlí v budově postavené ve funkcionalistickém stylu. Odpovídají tomu i velká až ke stropu se táhnoucí okna. Mám funkcionalismus rád, je to pěkné, naše kanceláře jsou díky těmto velikým oknům dobře prosvětlené, ale na druhou stranu jsou velice špatně přístupné pro naše uklízečky. Mytí těchto oken pro ně není bezpečné, navíc by musely chodit na chůdách, aby je dokázaly umýt celé.

Proto najímáme úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o, mytí oken Praha 9,  výškové práce, čištění fasád která se na práce ve výškách specializuje, má k tomu potřebná zařízení a jejím zaměstnancům k této práci nechybí nezbytná školení. Od té doby, co jsme s touto firmou začali spolupracovat, jsou naše okna chloubou celé budovy. Ostatní firmy mytí oken moc neřeší a většinou je mají špinavá.

Moc takový přístup nechápu, já si spolupráci s A SERVISEM musím neustále pochvalovat. Jeho ceny jsou velice příznivé, zaměstnává jen spolehlivé, proškolené a zručné pracovníky. Domluva je senzační, vždycky vyhoví mým požadavkům. Pracovníci jsou uctiví a příjemní, vždy po sobě vše uklidí.

Okna umytá tímto servisem jsou pokaždé prvotřídně čistá a lesklá. Takových skvělých výsledků dosahují asi především díky triku leštění na sucho bavlněnou plenou. Nepoužívají k tomu žádná leštidla, protože ta by jen leštění znesnadnila a způsobovala to, že na mokrá a lepkavá skla rychleji přilnou nečistoty.

Leštidla navíc často po sobě zanechávají stopy ve formě šmouh a viditelných tahů leštění. Postup, který volí pracovníci servisu, tedy určitě vede k čistějším oknům. Jsme s nimi moc spokojeni a naše spolupráce určitě bude pokračovat i nadále.

Milujete lučinu? Zkuste si ji udělat i doma

Lidé se v dnešní době pomalu ale jistě snaží o změnu jídelníčku – vyhledávají kvalitnější potraviny a experimentují s výrobou domácích dobrot. A to je jedině dobře, protože naše tělo si přece zaslouží jen to nejlepší. Navíc o tom, že třeba taková lučina je našemu tělu opravdu prospěšná, už není třeba nijak diskutovat. A co si udělat i domácí lučinu?

39282202 - young joyful man vacuuming a carpet with a handheld vacuum cleaner isolated on white background

 

Co je na ní vynikající, tedy kromě toho, že výborně chutná, tak to, že to není vůbec nic složitého! Věnovat jí musíte jen minimum času, což je skvělým bonusem pro ty, kteří svůj čas v kuchyni netráví zrovna rádi. Budete na ni potřebovat 3 velké husté bílé jogurty, 1 celá smetana na vaření, nebo šlehačka a špetku soli.

Směs přendáme na plátýnko položené v cedníku a celé to položíme na misku, aby měla kam odkapávat syrovátka. Plátýnko by se nemělo v syrovátce později máčet. Necháme odpočívat 24 hodin v lednici a hotovou lučinu dáme do plastové krabičky s víčkem. V lednici vám pak vydrží opravdu dlouho, tedy pokud ji samozřejmě hnedka nesníte, což je ta pravděpodobnější varianta.

Některé věci se opravdu vyplatí si udělat doma, i když je to složitější, než zajít do obchodu a potom zamířit k pokladně, ale u některých věcí není nad domácí výrobu. Naopak u některých věcí se vyplatí doma neexperimentovat a přenechat to profesionálům. Například do takového čištění koberců se raději opravdu nepouštějte, pokud chcete předejít katastrofě. Je lepší to přenechat úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 8, která si poradí i s tím nejšpinavějším kobercem. Navíc jejich zaměstnanci jsou velice přívětiví, tudíž se nemusíte nijak obávat špatného jednání.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno