I starý byt může prokouknout díky čištění koberců Praha

0
31765410 - dog laying on carpet

Moje dcera odlétala s přítelem na dovolenou a já jsem měla na starosti jejich byt, pejska a kytky. Jelikož bydlím v jiném městě, tak jsem se k nim na těch 10 dní musela přestěhovat. Jsem v invalidním důchodu, takže to bylo bez problémů. Odvezla jsem je na letiště, zamávala a jela domů vymyslet si nějaký program.

31765410 - dog laying on carpet

Rozhodla jsem se, že první den budu odpočívat a potom, že bych jim mohla pomoct nějak zvelebit byt. Bydleli ve starém bytě v paneláku po naší tetě. Nové vybavení si nekupovali, protože mají do budoucna v plánu stavět domeček, ale je pravdou, že byt potřeboval dát aspoň trochu do pořádku. Jako první mi do oka padl zašlý koberec. Bylo potřeba ho nechat vyčistit.

Na doporučení sousedky jsem dostala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., dezinfekční čištění koberců Praha. Zavolala jsem na centrálu a domluvila si termín čištění s tím, že to potřebuji stihnout do konce týdne. Nebyl nejmenší problém.

Pánové přijeli, přivezli si sebou čistící stroje a chemii. Využívají chemii Bosch, která je dezinfekční a likviduje roztoče a alergeny. Načetla jsem si to ze stránek, abych věděla do čeho jdu. Recenze byly velmi dobré, a tak jsem neváhala. Čistí koberce strojovou metodou, která je podle všeho účinnější než metoda extrakční. Tak jsem byla na výsledek sama zvědavá.

Koberec vyčistili, vysáli turbo vysavačem a bylo hotovo. Už po vysátí byl koberec skoro suchý, vlákna se napřímila a celý byt voněl čistotou. Perfektní! Když se dcera s přítelem vrátili z dovolené, byli nadšení a moc rádi, že jsem se o to postarala. A já velmi děkuji firmě A SERVIS.

Výškové mytí, impregnace oken, čištění fasád, práce ve výškách Praha

Mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Praha,  nabízí kvalitní odstranění nečistot z oken a výloh na celém území ČR. Zahraničním klientům také vytvořila pobočky v Německu, Rakousku a na Slovensku, kde má již mnoho významných zákazníků využívajících její služby.

Služby mytí oken a výloh jsou realizovány z velké části také ve výškách. Na realizaci služeb ve výškách jsou pracovníci A SERVISU vlastníky platných licencí a náležitě proškoleni. Jsou také vybaveni kvalitní a bezpečnou technikou – hydraulickým ramenem a vysokozdvižnou plošinou a pokud jim přístup nedovolí použití této techniky, tak používají horolezeckou a speleologickou techniku, nebo-li techniku slaňování.

A SERVIS zajišťuje impregnaci, výškové mytí a čištění oken, prosklených fasád, střešních oken, skleníků, prosklených stropů, skleněných výtahů, zdviží, světlíků, skleněných fasádních stěn, prosklených průčelí a portálů, zimních zahrad, celo plošných oken, log ve výšce, firemních štítů, výstrčí, reklamních pylonů, bannerů, reklamních cedulí, ploch, tabulí, světelných reklam, směrových tabulí, solárních panelů, protihlukových bariér, výškových budov, sendvičových, kazetových plášťů, obvodového, hliníkového, ocelového, eloxovaného, plechového opláštění stěn, zdí, stropů budov, objektů hal, výrobních závodů, skladových hal, retailových parků, obchodních center, výrobních center, skladovacích center, logistických center a průmyslových zón.

37789527 - traditional windows with green shutters of typical old venice building ,italy.

Nad prodejní, skladovou, obchodní nebo výrobní plochou provádí A SERVIS výškové mytí, odmaštění, odprášení, impregnaci či čištění technologického zařízení, strojů, rozvodů technologií, vody, odpadu, svodů, plynu, elektrických rozvodů, klimatizace, vzduchotechniky, betonových, ocelových příhradových nosníků, konstrukčních nosných prvků, sloupů, stěn, zdí, stropů.

Mytí oken a výloh provádí pracovníci této firmy kvalitními pomůckami a bez leštidel. Okna a skleněné plochy myjí čistým rozmývákem se saponátem a vše následně setřou kvalitní gumovou stěrkou a aby byl zajištěn dlouhotrvající lesk, tak okna leští nasucho tzv. trikem suchého leštění, při kterém používají bavlněnou plenu.

Z vašich oken a výloh odstraní také zatvrdlé nečistoty a zajistí omytí rámů a parapetů. Dále provedou stržení, sejmutí, odstranění polepů, krycích polepů, krycích folií, samolepek, lepidla, silikonu a jiných nečistot, které se nachází v okolí oken a mohly by tak narušovat vzhled právě umytých oken. K odstranění zatvrdlých nečistot používají tzv. korundové žiletky, které bezpečně odstraní zatvrdlé nečistoty ze skleněných ploch díky své 10 cm dlouhé ploše. Důležité je, aby tyto žiletky používal pracovník, který má s jejich používáním zkušenosti. Nezaškolený člověk může totiž prosklenou plochu nenávratně poškrábat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno