full screen background image

Mytí oken a čištění fasády od bláta. Výškové práce Ostrava

Děti našeho souseda jsou pěkní raubíři. Jednou, když pršelo, tak běhali po venku a házeli po sobě bláto. To by mi ani tak nevadilo, každý v dětství vymýšlel všelijaké rošťárny, ale poté se začali bavit tím, že to bláto házeli po oknech a fasádě mého domu. To už mi vadit začalo a ne zrovna málo.

11060043 - window on the pink wall with space

Z oken se mi to umýt podařilo, ale po mém umytí na nich byla spousta šmouh. Fasádu jsem se bála sama čistit, abych ji nějak nepoškodila. Soused mi dal kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád ve výškách Ostrava. Také řekl, že účet za umytí oken a vyčištění fasády samozřejmě zaplatí. Zavolala jsem tedy na centrálu této firmy a domluvila si termín mytí oken a čištění fasád. Do dvou dnů pak přijeli pracovníci A SERVISU a pustili se do práce.

Nejdříve vyčistili fasádu a pak se vrhli na okna. Nejdříve je umyli rozmývákem a poté vše setřeli gumovou stěrkou a nechali okna uschnout. Když byla suchá, tak je vyleštili jen suchým bavlněným hadříkem. Říkali tomu trik suchého leštění. Vůbec nepoužili leštidla. Také mi vysvětlili proč. Leštidla na sebe totiž navazují nečistoty, které poletují ve vzduchu. Díky tomuto triku mi tak okna vydrží dlouho lesklá a čistá.

Pracovníci A SERVISU odvedli naprosto precizní práci. Při pohledu na vyčištěnou fasádu a umytá okna mě přešel i vztek na sousedovy kluky. Moje fasáda je opět čistá a okna se mi nádherně lesknou. Službu mytí oken budu využívat pravidelně, protože takhle čistá a lesklá okna jsem nikdy neměla. Tímto bych chtěla této firmě moc poděkovat a vám všem ostatním ji můžu jedině doporučit.

Čištění a tepování koberců do hloubky kotoučovým strojem Ostrava

Po letech zkušeností, co mezinárodní úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění, tepování koberců Ostrava, používá metodu strojového hloubkového čištění koberců, se může pochlubit, že k dnešnímu dni nemá žádné reklamace. Má organizační schopnosti a zkušenosti, aby dostála zárukám na splnění všech závazků.

Úklidové práce pracovníci A SERVISU provádí zodpovědně a spolehlivě. Zákazníci firmy jsou s jejich profesionálními výsledky spokojeni. A proč je tomu tak? Čištění koberců kotoučovým strojem Ostrava využívá moderní a silné kotoučové stroje s rotačními kartáči, do kterých se aplikuje vysoce účinná chemie. Tato chemie je dezinfekční a je vhodná do zdravotnického a potravinářského průmyslu nebo tam, kde se pohybují domácí zvířata. Po chvilkovém působení chemie přijde na řadu průmyslový třímotorový tlakový vysavač. Ten odsaje veškerou špínu spolu s nežádoucími pachy, roztoči a hrubými nečistotami z koberce. Také se tímto způsobem dlouhodobě opět oživí jeho celkový vzhled. Toto čištění je hloubkové, chemické a dezinfekční.

V zásadě A SERVIS nedoporučuje extrakční tzv. běžnou a dnes rozšířenou metodu. Tato metoda je založena na principu povrchového vstříknutí chemie do koberce a rychlého odsátí. Chemie se nedostane do hluboké struktury koberce. Navíc extraktory, které mají jeden, nanejvýše dva motory, nejsou natolik silné, aby odsály maximum nečistot. Po doschnutí bývají koberce flekaté nebo v krátkém časovém období opět silně znečištěné.Pracovníci A SERVISU doporučují nechat koberec pravidelně hloubkově strojově čistit, prodlouží se tím jeho životnost.

32413428 - toddler playing with red cat on a white carpet at home

Kromě hloubkového čištění koberců, voskuje A SERVIS podlahy, myje okna a zaměřuje se odstraňování graffiti atd. Tato úklidová firma je připravena řešit jakékoliv vaše požadavky. Má silné zázemí a velmi kvalitní a rozsáhlý strojový park, disponuje kvalitními a prověřenými pracovníky. Cenové relace úklidů této firmy jsou velmi přijatelné.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *