Inspirace na dárky

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ženy jsou obvykle ty, které myslí na dárky a které si pamatují, kdo má kdy narozeniny, nebo jiné výročí a takové věci vedou v patrnosti. Jsem muž a tak nevím, zda jde o záležitost vědomou, či podvědomou, organizovanou, nebo automatickou. Já na dárky zapomínám a tak nějak je mi vždy odpuštěno, neboť se pak snažím vše napravit a vynahradit.

Zapomenout nebo si vzpomenout na narozeniny či výročí, to je jedna věc. Vymyslet dárek je věc druhá. Lidé si stále stěžují, ale při tom si žijeme jak lordi, protože vymyslet vhodný dárek je téměř nemožné a důvodem je, že téměř každý už všechno má! Jsou tu zážitkové dárky – skvělé, ale nákladnější. Voucher na masáž není špatný, ale zbude po něm jen dva dny bolavé tělo a konec vzpomínek. Večeře ve dvou ve vybrané restauraci nemá chybu, ale ne vždy se dá použít. Let balónem, skok s padákem, jízda na koni, pasuje to na oslavence? Kino, divadlo? Má nějakého koníčka? Ano, má, ale už je zcela vybaven. A vymyslet svatební dar, to je na Nobelovu cenu. Dnes se berou většinou páry, které už mají část společného života za sebou a tak jsou zařízeni. Co s tím?

Máme pro vás alternativu, která zkraje nevypadá nijak oslnivě, ale pak obvykle působí jako opravdová bomba. Neotřelý, originální dárek tohoto typu, překvapí a rozesměje nejen obdarované, ale i všechny přítomné. A bude se o něm mluvit ještě dlouho po párty a lidé si opět vzpomínají a říkají o tom tvůrcům, když je náhodou vidí v akci.

Máme na mysli skupinku karikaturistů, kterou lidé zvou, aby jim kreslili naživo na oslavách. Mimo to si u nich lidé objednávají karikatury na zakázku podle fotek svých blízkých a známých, aby je pak použili jako dárky. Síla emocí, které takový dárek při předání vyvolá, často klienty vede k opakovanému využití daných služeb a nejen klienty, ale i ostatní, kteří byli při tom. Projděte si webové stránky karikaturistů, pobavte se a třeba i získejte inspiraci pro budoucí dárek, neboť dárek symbolizuje vztahy. Každopádně jsou vám k službám.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno