full screen background image

Kde výhodně pořídit nábytek a jak vybírat?

Pořizování nového nábytku bývá poměrně vysoká položka v rozpočtu. Zákeřnost spočívá i v tom, že se jedná o ojedinělé výdaje. Jak co nejvíce ušetřit při nákupu nového vybavení do interiéru, ale zároveň co nejlépe vybrat? To vám prozradíme v tomto článku s několika radami ohledně nakupování nábytku.

 

Vyberte si přesně to, co potřebujete

Prvním bodem úspěšného výběru je správné zvolení toho, jaké věci vlastně potřebujete. Je zbytečné kupovat několik skříní, které se vám vůbec nehodí do interiéru a nesedí rozměry. Předem si ujasněte, jestli sháníte výhradně malou komodu, nebo hledáte univerzální a větší skříň. Když zjistíte, co nepotřebujete, bude výběr jednodušší a ušetříte spoustu času tápáním mezi věcmi, které vlastně nepotřebujete.

 

Sladění podle rozměrů i vzhledu

Jednotlivé kousky nábytku by měly být sladěné nejenom vzhledem, ale i podle rozměrů. Výsledkem je promyšlený interiér, kde do sebe všechno dokonale zapadá a vzhledově ladí. Není ovšem pravidlem, že je nutné vybírat všechno vybavení v jednom barevném odstínu. Kontrasty fungují velmi dobře a pomohou zvýraznit celý prostor. Zkuste využít i světlých barev pro optické zvětšení menších prostor, což vám pomůže vyčarovat útulnější interiér, který bude budit větší dojem.

 

Nakupujte na internetu

Židle, křesla, stoly, postele a další nábytek najdete na jednom místě. E-shop Atan.cz nabízí pestré možnosti a usnadní vám výběr díky příjemnému internetovému prostředí, kde je všechno na jednom místě. Jednotlivé kusy nábytku snadno porovnáte a vyberete si ty nejhezčí. Navíc můžete srovnat i ceny, takže se vám ve výsledku jistě podaří ušetřit. Výhodou je i fakt, že při objednávce nad 1 999 korun je doprava zdarma, vyhnete se tím složitému skládání větších krabic do automobilu a ušetříte čas nutný pro cestování do obchodu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *