Interiérová svítidla do vaší domácnosti

0

Osvětlení je důležitým prvkem každého domova a v dnešní době se bez něj neobejdeme. Buď můžeme pořídit klasická stropní svítidla či lustry a osvětlení nevěnovat příliš mnoho pozornosti, anebo mu věnujeme kousek svého času a vybereme interiérové svítidlo do všech místností přesně podle toho, kam jej hodláme umístit.

Svítidla do jídelny nebo pracovny

V našich domovech jsou místnosti, ve kterých zkrátka potřebujeme vidět dobře a nic nepřehlédnout. Mohou jimi být pracovny, jídelny, ale také například kuchyně. Zde je nutné, abychom umístili světla s velkou intenzitou svícení. K tomu jsou doporučovány například podhledová světla, která dokáží navodit atmosféru přirozeného světla.

Do jídelny nad jídelní stůl se skvěle budou hodit lustry, které budou svěšené dolů a vy si tak budete moci vychutnat nejen dokonalou chuť pokrmů. Budete se jimi moci také pokochat.

Do pracovny, nebo například na stůl pro malé školáky, přijde vhod stolní lampa. Výhodou mnohých stolních lamp je více intenzit svícení. Pokud bude potřeba číst nebo psát, zvolíte nejvyšší intenzitu světla. Pokud budete potřebovat světlo k práci na počítači, jednoduše přepnete na nižší intenzitu svícení, kterou doplní podsvícená klávesnice.

Doplňková svítidla

Ne vždy je potřeba, aby bylo světlo 100%. Například když se v noci probudíte a potřebujete si dojít na toaletu, oslnivé světlo je to poslední, o co stojíte. V tu chvíli vás potěší světla zabudovaná u podlahy ve stěně. Posvítí tak akorát na cestu, do oblasti očí však příliš zasahovat nebudou.

Nižší intenzitu svícení oceníte také v koupelně, kam si následně budete potřebovat jít umýt ruce. V koupelně lze tlumené světlo vyřešit pomocí světel zabudovaných v zrcadle.

Tlumené světlo oceníte také v zimních měsících, kdy budete chtít nerušeně pozorovat televizi s teplým šálkem čaje v ruce.

Vybírejte světla na e-light.cz a užijte si příjemných chvil, které pomocí interiérových svítidel dokážete navodit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno