Internetový bazar navýší váš rodinný rozpočet

0

Nedostává se vám na vánoční dárky? Prodejte nepotřebné věci v bazaru a Ježíšek přijde s plným pytlem!

Za život dokážeme nashromáždit pěknou řádku věcí, nemyslíte? Hraček, oblečení a obuvi po dětech, ale i někdejších nezbytností, které nás svého času těšily, ale už jsou tak nějak stranou našeho zájmu. Tyto předměty pak většinou končí na půdách a ve sklepích. Není jich tam ale škoda? Někomu třeba ještě dobře poslouží! A vám finančně polepší. Co pro to udělat? Vyfotit je, popsat a nabídnout k prodeji. Třeba na serveru biginzerce.cz.

 

150 000 návštěvníků měsíčně

Biginzerce.cz je velký internetový bazar. A pojmem velký míníme opravdu velký – momentálně na něm najdete neuvěřitelných 658 345 inzerátů, kterými měsíčně surfuje přes 150 000 návštěvníků. To by v tom byl čert, aby se mezi nimi nenašel kupec právě na vámi prodávanou věc.

 

Nákup i prodej

Tak jako v každém bazaru, i na tomto portálu můžete nakupovat i prodávat. Doslova cokoliv. Auta, motorky, elektroniku, domácí spotřebiče, knihy, oblečení, učebnice, hudební nástroje. Počítače i mobilní telefony. Ale také zvířata, služby, řemesla, zájezdy cestovních kanceláří a dokonce i reality. Zkrátka vše, nač pomyslíte.

 

Jak se na portálu orientovat?

Nabídka bazarového portálu je přehledně rozdělena do několika hlavních kategorií, jako jsou dětský bazar, mobil bazar, fotobazar, dům a zahrada, sport a hobby, bazar televizí a spousta dalších, které se před vámi rozbalí hned na hlavní stránce portálu. Pokud něco sháníte, otevřete danou kategorii, nebo si předmět vašeho zájmu (také na hlavní stránce portálu) jednoduše vyfiltrujete.

 

Inzerce zdarma

Pokud naopak hodláte prodávat, nabízí se vám na portálu možnost inzerce zdarma. V tom případě jen kliknete na záložku vložit inzerát zdarma v pravém rohu hlavní stránky. Vyberete kategorii, do níž vámi prodávané zboží spadá, vyplníte jednoduchý formulář, zboží popíšete, přidáte jeho cenu, nahrajete fotografii, odešlete a budete čekat na prvního zájemce. Nebojte, ten se dříve či později ozve. Víte, co se totiž říká? Že každá věc má svého kupce. Jen ho je třeba najít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno