Ptejte se osudu, co vás čeká a nemine

0

Kdo by nechtěl znát svou budoucnost? Takových lidí je jako šafránu. Většina smrtelníků touží vědět, co hezkého je v životě čeká a jak jít svému osudu naproti. Před tím, aby tak učinili, je brzdí jen dva aspekty: bojí se, že se dozvědí něco, co slyšet nechtějí, stydí se za svou zvídavost a mají strach, aby se jim ostatní nevysmáli.

Věštění je ale ryze soukromou záležitostí. Realizuje se mezi čtyřma očima vědmy a člověka, jemuž je osud odkrýván prostřednictvím karet, výkladů snů, věštění z koule nebo kyvadélka. V moderní době našly své místo i moderní technologie, kde je nápomocna telekomunikace.

 

Kartářky na telefonu

Nemusíte nikam chodit a svou budoucnost si nechat vyložit v pohodlí domova. Věštba z karet je realizována  po telefonu. Prostřednictvím webových stránek lze vybrat jednu z kartářek, které se specializují na určité problémy a nebo vybírat jen podle sympatií, protože první dojem bývá často rozhodující.

Kartářky jsou přihlášeny a viditelné zelenou ikonkou (on-line) a budou se vám věnovat, pokud jim zavoláte. V případě, že si neumíte vybrat, lze poškádlit osud a zvolit linku „99“ pro nejrychlejší spojení s volnou kartářkou, protože nic na světě není náhoda a vše se stane tak, jak má být.

 

Karty nelžou

Nejčastější volbou je výklad karet. Karty jsou oblíbené pro svou rozmanitost a řadí se k mantickým praktikám. Zamíchat sadu znaků a pak se snažit z jejich pořadí vysledovat analogii, se zdánlivě stejně náhodným osudem, zkoušeli lidé již od pradávna. Ani dnes nejsou karty za zenitem. Dávají odpovědi na nespočet otázek, které na věci nahlíží z mnoha úhlů pohledu. Výklad věštby umožní danou situaci přehodnotit a změnit. Dokáží poradit a vyvést člověka z omylu.

Věštírna je dobrým způsobem, jak ve svém životě oddělit zrno od plev, jak si odpovědět na mnoho nejasností a otázek v osobním životě, i v pracovních záležitostech. Vyložení budoucnosti je zprostředkováno s respektem a pouze v takové míře, která je člověkem žádaná a je mu příjemná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno