full screen background image

Jak dokáže živý kolagen pomoci zatěžovaným a poškozeným vlasům?

Vlasy a nehty patří k nejlepším ukazatelům našeho zdravotního stavu. Málokdo ví, že právě poškozené, suché nebo matné vlasy bez lesku mohou na mnoho zdravotních problémů poukázat ještě dříve, než se naplno projeví. Na vlasech je také okamžitě vidět účinek stresu, se kterým se každodenně musíme potýkat.

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se nejvíce problémů s vlasy objevuje právě na podzim? Může za to kolagen, respektive jeho nedostatek. Právě kolagen je odpovědný za perfektní stav vlasů, které se netřepí, nadměrně nevypadávají a mají zdravý objem i lesk. V létě nás ale o kolagen připravuje sluníčko a než se stihneme trochu vzpamatovat, jsou tu zase Vánoce a všudypřítomný stres, který odbourává kolagen snad ještě více.

Naše vlasy si ale takto trpět nezaslouží. Je to naše vizitka, která nám navíc pomůže vypadat dobře i v okamžiku, kdy se tak vůbec necítíme.

 

Dejte svým vlasům vánoční dárek už teď

„Živý“ nehydrolyzovaný Přírodní kolagen Inventia® HAIR & NAILS na vlasy a nehty byl vyvinut odborníky k intenzivní ati-age péči o všechny typy vlasů, nehtů a pokožku (nejenom) v jejich okolí, zvláště pak pro vlasy, suché, jemné, lámavé a stresované, zkrátka vlasy, které z nejrůznějších důvodů vyžadují speciální péči.

Díky své výjimečnosti a unikátní trojspirální formuli – Triple Helix Formula, posiluje živý kolagen strukturu pokožky, nehtů i vlasů, u kterých navíc regeneruje poškozené konečky a snižuje jejich křehkost a lámavost. I řídkým a plihnoucím vlasům dodává pružnost, pevnost, objem a lesk. Vlasy se snadněji tvarují a vytvořené účesy jsou trvalejší.

 

Účinky, ověřené nezávislou výzkumnou laboratoří

Z testování provedeného v nezávislé výzkumné laboratoři ITA – TEST můžeme citovat mimo jiné i tyto výňatky benefitů pro vlasy:

  • Suché vlasy se po aplikaci kolagenu lépe rozčesávaly, (zvláště přírodní a krátké vlasy), nepodléhaly statickému náboji a byly snadněji modelovatelné, měly také vyhovující lesk, odpovídající stupni zničení vlasů a jejich kondici. Vlasy byly objemné a měkké na dotyk, stejně jako jemně zpevněné, díky čemuž se snadněji tvarovaly a účes byl mnohem trvalejší.
  • Po ukončení kůry bylo možné vlasy mnohem snadněji rozčesávat, jak mokré, tak i suché. Mnohem více se leskly a byly měkké na dotyk a objemné, lehce vztyčené při kořínkách a zvýšila se jejich pružnost. Jejich lámavost se snížila, zvláště na suchých a roztřepených konečkách, vlasy byly vyhlazené a jemně zvlhčené.

Zvolíte-li si „živý“ Přírodní kolagen Inventia® HAIR & NAILS jako základ péče o své vlasy i vy, určitě vás potěší i snadná aplikovatelnost tohoto gelu. Máte na výběr hned z několika možností ověřených jeho spokojenými uživateli:

  • Po každém umytí vmasírujte malé množství kolagenu Inventia®HAIR & NAILS do vlhké pokožky hlavy. Neoplachujte.
  • Rozmíchejte malou lžičku kolagenu v 1 litru vlažné vody, vlasy přelijte a opět vmasírujte. Neoplachujte.
  • Pro intenzivnější regeneraci využijte zábal z malé dávky kolagenu, který nanesete na vlasy, rozčešete a 15-20 minut necháte působit pod froté turbanem. Opláchněte.

Správná výživa už od kořínků je základem. A vysokomolekulární bílkovina kolagen nemá s průnikem až do centra dění žádný problém. Vzdálenost jejích molekul je totiž pouhých 250 mikronů, zatímco pokožka má vzdálenost 350 mikronů. A to je místa víc, než dost.

Pokud používáte žehličku na vlasy nebo kulmu na vlasy, je vhodné podpořit intenzivní vlasovou kúru i regeneračním kolagenovým šamponem a kondicionérem.

Nečekejte, až se starosti a stres projeví na kráse a zdraví vašich vlasů a začnete o ně pečovat už teď. Živý kolagen i další produkty můžete zakoupit na stránkách poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ. Množství pozitivních reakcí a recenzí jsou důkazem, že tady svému oboru skutečně rozumí.

 

logo
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *