full screen background image

Jak mohou pohádkoví hrdinové dětem v noci pomáhat?

Před Vánoci mnohdy dětem nakupujeme lákavé věci, které nakonec skončí hluboko v koši s hračkami, bez užitku. Je třeba se zamyslet i nad užitkem věcí, které děti pod stromečkem naleznou.

 

Stolní lampička uklidní dítě a dodá mu pocit jistoty.

Lampička je skvělý pomocník při každodenním uspávání dětí. Malý světelný zdroj s motivem oblíbené pohádkové postavičky dítě uklidní a dodá mu pocit jistoty. Stolní lampičky se často stávají opravdu velkými pomocníky, děti při příjemném světle usínají samy a rodiče si tak mohou po celém dni odpočinout. Pokud navíc zvolíte přenosné lampičky, můžete je s sebou vzít také na dovolenou. Nejdelší životnost mají lampičky s integrovaným LED zdrojem.

 

Orientační svítidlo pro noční návštěvu toalety.

Je výborné, že má vaše dítě spoustu plyšáků či dalších oblíbených postaviček, které mu dělají radost ve dne. V noci je však nevidí a pokud potřebuje navštívit toaletu, často se bojí z postele ven. Pokud do pokojíčku pořídíte orientační svítidlo s oblíbeným pohádkovým hrdinou, dítě se při tlumeném světle nebude bát a zvládne noční toaletu bez asistence rodiče. Existují i LED svítidla s čidlem pohybu, takže při návratu do postele se světlo samo zhasne a neruší děti po zbytek noci.

 

Dětská baterka pro malé objevitele.

Až se děti večer budou nudit, mohou si v pokojíčku hrát na objevitele. Stačí zhasnout světlo a svět je náhle jiný. Naučí se stínové divadlo nebo objeví tajemná pirátská zákoutí svého jinak známého pokojíčku. A dětská baterka se následně i v noci bude hodit pro návštěvu toalety. Dodá dětem odvahu pro samostatný pohyb po bytě. LED technologie zajistí dlouhou životnost a oblíbená pohádková postava bude pro dítko noční přítel.

Svítítka s pohádkovými postavičkami – pro děti radost i užitečný pomocník.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *