full screen background image

Máte to rádi horké?

Senzační horká novinka do špatného počasí, Bageterie Boulevard má nové Hot drinky. Zima už klepe na dveře a prohřát si tělo už je spíše nutností, než vyhledávanou činností. Bageterie Boulevard nahřála své hrnky a rozšířila svou nabídku o oblíbené horké nápoje. Letos pro chladné dny připravila zdraví prospěšný Zázvorový čaj, blahodárný exotický Chai latte nebo trendy Flat white s čokoládovou nebo oříškovou příchutí.

Zdraví pak posílí a svou unikátní chutí potěší. Tak by se ve zkratce dala popsat stálice a tak trochu už i legenda mezi horkými nápoji. Zázvorový čaj s plátky čerstvého zázvoru, lístky zelené máty, značné dávky medu a optimální množství citrónu, probere i „sněžného muže“, a to nemluvě o jeho léčebních účincích při nachlazení.

Intenzivní a zcela nenahraditelná chuť Chai latte vzniká kombinací černého čaje, exotického orientálního koření – kardamom, skořice, zázvor, hřebíček – a horkého pozvolna našlehaného mléka, díky kterému všechny ingredience ještě lépe vyniknou, než kdykoliv před tím. Když se pak přidá ještě malý kousek medu nebo cukru, je na světě nápoj, který nejen zahřeje, ale i dokonale potěší.

Naprosto vyvážený poměr silné kávy a teplého mléka s jemnou mikropěnou nabízí všem kávomilcům Flat white. V podání Bageterie Boulevard si pak k tomuto jedinečnému „základu“ můžete podle vlastní chuti a nálady přidat ještě například oříškovou nebo čokoládovou příchuť. A co si od horkého nápoje přát víc, než aby zahřál a současně jste měli neopakovatelný pocit, že mlsáte oblíbené čokoládové nebo nugátové pralinky.

Veškeré novinky jsou už nyní na všech pobočkách Bageterie Boulevard, tak si je nenechte ujít.

Více informací naleznete také na webových stránkách www.bb.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *