Jak na opravdu originální svatbu? Inspirujte se našimi tipy!

0

Svatba představuje významnou událost v našem životě. Mnozí z nás navíc ještě podtrhují její důležitost tím, že se ji pokouší vytvořit co možná nejoriginálnější. A to od začátku do konce. Jak si ji můžete oživit i vy?

 

Nevěsta v hlavní roli

Co si budeme namlouvat, svatební den je především o nevěstě. To ona musí být svou krásou středem pozornosti a zájmu. Platí, že každá žena je jiná, každá tak lpí na něčem odlišném. Všechny bez výjimky však touží být jedinečné. Docílit toho mohou například pomocí svatebních šatů. Klasikou dnes zůstávají bílé dlouhé šaty doplněné vlečkou a závojem, objevovat se však začínají i odvážnější varianty. Nevěsty se v současnosti nebojí experimentovat a klidně sáhnou i po krátkých svatebních šatech či nekonvenčních barvách. Ve svatebních salonech je dnes opravdu z čeho vybírat, takže určitě najdete róbu, která bude přesně vyhovovat vašim přáním a touze po originalitě.

 

Romantika pod hvězdami

Sníte-li o opravdu originální svatbě, pak uspořádejte veselku za tmy. Věřte, že na ni budete dlouhou vzpomínat nejen vy, ale i vaši hosté. Hvězdná obloha, světlo svíček a lampionů a tajemná příroda vytvoří magickou kulisu, kterou jen těžko něco překoná. Spoustu výhod, které s večerní veselkou souvisí, ocení i samotná nevěsta – nemusí brzy ráno vstávat, aby se stihla nachystat, ale může si klidně přispat. Opomenout nesmíme ani úsporu ve finančním rozpočtu. Vynecháním oběda ušetříte, hostinu totiž započnete až večerním hodováním.

 

Jedinečné datum

Velkou roli hraje také datum svatby. Dobře se bude pamatovat třeba 7.7. nebo 8.8. O tato magická data je však enormní zájem, proto si je zarezervujte v dostatečném předstihu. A pokud zrovna nevychází na sobotu? Nevadí, nikde přece není psáno, že svatba nemůže být ve středu nebo ve čtvrtek. Obavy, že by na vaši veselku nikdo nepřišel, můžete klidně hodit za hlavu. Ti, kterým na vás opravdu záleží, ochotně dorazí kdykoli.

 

Originální zábava

Na svatbě samozřejmě nesmí být nuda. Hosty můžete zabavit třeba tím, že je poprosíte, aby vám společně vytvořili svatební obraz, kde každý přimaluje kousek. Vznikne tak jedinečné dílo, které si pak můžete nechat na památku. Jako vzpomínka skvěle poslouží také svatební vzkazy, kdy vám vaši hosté mohou poslat pár vět do manželství. Zábavu zajistí také svatební prskavky, které se navíc krásně vyjímají i na svatebních fotografiích. Tak přestaňte hledět na konvence a uspořádejte si veselku přesně podle vašeho gusta!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno