Pusťte děti k vodě!

0

Děti vodu prostě milují a dokážou si v ní vyhrát i celé hodiny. Prázdniny jsou za dveřmi a určitě už teď také přemýšlíte, kam své děti vezmete na výlet nebo na dovolenou. A kam jinam v létě než k vodě? Užijte si společně nezapomenutelné letní zážitky a vyrazte do aquaparku.

 

Ve světě Julese Verna

Vydejte se do fantastického světa dobrodružných příběhů z knížek Julese Verna. Vstupte do tajemného světa kapitána Nema a zažijte to největší dobrodružství stejně jako vaši oblíbení hrdinové.

Vezměte své děti do Liberce, kde najdete aquapark Babylon – a bude to vážně jízda. Těšit se můžete také na adrenalinovou jízdu trychtýřem nebo se pokusit zdolat Tarzanovu stezku.  Když zatoužíte po odpočinku, dopřejte si ho v místním wellness centru, kde si budete připadat jako v antických lázních. Kdo by odolal.

 

Vodní svět, kde si každý najde to své

Chcete zažít adrenalin, dobrodružství nebo se parádně zrelaxovat. Vydejte se do vodního světa rozděleného na tři paláce, ve kterých si každý najde to, co má rád. Svět plný zážitků na vás čeká v Aquapalace Praha – kde si užije celé rodina od nejmenších až po ty větší.

V Paláci dobrodružství na váš čeká adrenalin na šesti tobogánech a třech skluzavkách, v Paláci pokladů objevíte vrak staré pirátské lodi i dětské vodní hřiště plné skluzavek i brouzdaliště pro ty nejmenší děti a v posledním Paláci relaxu si unavení rodiče mohou užít hýčkání ve vířivce nebo odpočinek na masážní lavici. Tenhle výlet si užijete všichni po svém.

 

U vody a v přírodě

Objevte krásy Jižní Moravy a vydejte se za dobrodružstvím do Aqulandu Moravia. Na břehu vodní nádrže Nové Mlýny se nachází obec Pasohlávky – a ty stojí za to navštívit. Kromě nádherné přírody a rozsáhlých cyklostezek tu najdete i moderní a oblíbený aquapark, kde si můžete užít spousty vodních radovánek a zábavy na tobogánech a jiných atrakcích. Bazény pro všechny věkové kategorie, koupání uvnitř i venku, relax a dobré jídlo – to všechno můžete v Pasohlávkách najít i vy.

Dopřejte svým dětem ty nejkrásnější zážitky a vezměte je tam, kde se jim bude líbit – vyřádit se k vodě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno