Jak propojit práci v coworkingu, péči o sebe, cvičení, masáže a vzdělávání? Díky Rodinnému Centru s MINI školkou je to všechno možné!

0

Každý rodič dobře ví, jak složité je najít si volnou chvilku a věnovat se naplno pracovním a domácím povinnostem s dítětem v patách. Častokrát jediná klidná chvíle vám zbude večer, až dítě usne. Ale to jste již naprosto vyčerpaní po celém dni a řešíte, zda dáte přednost práci či partnerovi a odpočinku.

A asi každý z vás si občas posteskne: “Kdybych tak měl více času pro sebe, zašel bych si na masáž nebo začal cvičit!” Určitě budete schopni vyjmenovat spoustu jiných zájmů, které byste rádi dělali ve svém volném čase. Proto vzniklo Rodinné Centrum MAM Prostor, kde můžete pracovat v klidu ve sdílené kanceláři, vzdělávat se na seminářích a přednáškách nebo udělat něco pro své tělo. A po tu dobu si vaše dítě může hrát v MINI školce, kde vyškolené paní učitelky děti zabaví nejen hraním společných her, ale také je naučí spoustu nových dovedností a budou rozvíjet jejich motorické a pohybové schopnosti, fantazii a kreativitu.

MINI školka, sdílená kancelář, volnočasové aktivity pro děti od 5 měsíců do 15 let i pro dospělé. To vše na jediném místě.

Cílem rodinného centra je budovat zážitkovou školku pro děti od 14 měsíců do 4 let, kde se děti budou cítit příjemně a bezpečně. Téměř rodinné prostředí ve vile se zahradou je tedy ideální. Děti společně hrají hry, vyrábí veselá kreativní díla, čtou si pohádky, zpívají písničky a hlavně se hýbou. Při hezkém počasí si mohou hrát na zahradě, která je uzavřená a bezpečná pro děti, vybavená herními prvky pro rozvoj motoriky. Vyberete si také ze široké škály dětských kroužků pro děti od 5 měsíců do 15 let. Pro ty nejmenší děti do 3 let jsou připraveny ucelené Montessori kurzy, kdy se děti společně s vámi budou učit rozvíjet řeč, paměť a pozornost, vyvíjet jemnou motoriku a soustředění. To vše zábavnou a hravou formou s lektorkou Pavlínou Landovskou. Děti také mohou chodit na Pohybové kurzy od 5 měsíců do 2,5 roku s rodičem. Budou si hrát s rodiči, chovat se a zjišťovat, kde co mají a jak to používat, rozvíjet smysly a samozřejmě rozvíjet také sociální interakce s ostatními dětmi. Pro starší děti od 8 – 15 let je v nabídce například novinářský či filmařský kroužek zdarma díky dotačnímu programu z EU.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno