Jak si snadno vytvarovat postavu?

0

Po pevné postavě se sexy křivkami touží snad každá žena. Je to i váš ideál krásy? Pokud ano, nesmíte sedět s rukama složenýma v klíně, ale zvednout se a začít pro váš sen něco dělat. I vy můžete mít krásně vytvarovanou postavu poměrně brzy. Jak na to?

Posilování zvládnete i vy

Chcete-li, aby vaše tělo bylo pevnější, musíte začít cvičit, a to ideálně v podobě posilování. Při posilování efektivně spalujete kalorie a současně sílí vaše svaly. Tuk jde pryč a vaše tělo mění k nepoznání nabývající svalová hmota. Během několik a málo měsíců tak můžete mít postavu, se kterou se budete moci chlubit.

zenavdomacnosti.cz_kentoyafitness_cz_01

Jak začít?

Nejdříve si musíte najít čas. Posilování byste se měla věnovat minimálně 3x týdně, a to pokaždé 1,5 hodiny. Pro větší efekt je vhodné posilování doplnit ještě jiným sportem jako je běhání či plavání.

V začátku byste se určitě měla spojit s profesionálním trenérem. Ten by měl zhodnotit vaši fyzickou kondici a podle toho nastavit tréninkovou zátěž. Pokud chcete ty nejlepší z nejlepších, doporučujeme kroky směřovat do Kentoya fitness Praha 10. V této posilovně působí hned několik špičkových trenérů. Je to například Nikol Kešelová, bývalá mistryně ČR v bodyfitness, Lukáš Osladil – bývalý absolutní mistr Evropy v kulturistice a další.

zenavdomacnosti.cz_kentoyafitness_cz_02

Trenéři nejenže vám pomohou nastavit cvičení tak, aby mělo maximální efekt, ale pomohou i se sestavením jídelníčku. Posilovna Praha 10 nabízí kromě cvičebních prostor i relaxační procedury. Po cvičení můžete zajít třeba na masáž či si odpočinout v soláriu.

RADA: Pokud to máte do Prahy daleko, přečtěte si tento článek. Popisuje, jak neudělat při výběru fitness centra chybu.

Co budete potřebovat?

Kromě času je nejdůležitější pevná vůle. Po několika prvních trénincích vás možná bude bolet celé tělo a budete chtít skončit. Tuto krizi musíte překonat! V ideálním případě by se posilování mělo stát vaším koníčkem č. 1. Samozřejmě si musíte pořídit sportovní oblečení, které by mělo umět odvádět pot. Pokud toto máte, můžete se směle vrhnout do „práce“!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno